Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Bahlsen wybrał krakowską SSE

2011-10-28

Bahlsen wybrał krakowską SSE

Dostawca wyrobów cukierniczych zamierza rozbudować zakład w Skawinie. Na inwestycję wyda co najmniej 20,7 mln zł.

Działająca na międzynarodowym rynku spożywczym firma Bahlsen Polska otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenach krakowskiej SSE. Jest to 95 decyzja wydana przez zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego.

Należący do Grupy Bahlsen inwestor zamierza rozbudować istniejący w Skawinie zakład piekarsko-cukierniczy. Planuje także wdrożenie innowacyjnego układu schładzania, który umożliwi utrzymanie wysokiej jakości produktów i zapewnienie ciągłości produkcji niezależnie od warunków atmosferycznych.

W ramach projektu firma zobowiązała się ponieść nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 20,7 mln zł. Ponadto utworzy także co najmniej 30 nowych miejsc pracy, przy utrzymaniu średniego zatrudnienia na poziomie 293 pracowników.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny do kupieniadomy na zamianędomy na sprzedaż powiat Gdańskidomy na wynajem powiat M. Zamośćdomy na wynajem gmina Zielonkilokale użytkowe na wynajem gmina Hajnówkadomy na wynajem w Podkorzennodomy na sprzedaż w Mszczujemieszkania na sprzedaż w Imielnii

Deweloperzy

);