Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Arena zmagań

2011-04-26

Arena zmagań

W ciągu najbliższych 30 miesięcy ma powstać obiekt, którego wartość wyniesie blisko 365 mln zł.

Podpisano umowę na budowę hali widowiskowo-sportowej w Czyżynach. W ciągu najbliższych 30 miesięcy ma powstać obiekt, którego wartość wyniesie blisko 365 mln zł – podaje „Gazeta Wyborcza”. Tym samym zakończyło się trwające wiele lat oczekiwanie na rozpoczęcie budowy w Krakowie nowoczesnej hali.

Wykonanie hali przy ul. Lema zostało powierzone konsorcjum firm, w skład którego wchodzą Mostostal Warszawa, Asseco Systems i Acciona Infraestructurac. Firmy mają doświadczenie przy budowach obiektów sportowych, m.in. toru kolarskiego w Pruszkowie czy hali Arena w Łodzi. Przedstawiciele konsorcjum zapewniają, że żadne opóźnienia nie będą miały miejsca i hala powstanie terminowo.
 
Przed miastem wciąż pozostaje znalezienie dla hali operatora, który będzie zajmował się organizacją imprez kulturalnych i sportowych. Prezydent Jacek Majchrowski powiedział, że miasto poszukuje operatora o zasięgu światowym, który sprawi, że funkcjonowanie hali będzie przynosiło dochody.

 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 22.04.2011 | 2011-04-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemgaraże na sprzedażinne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat Lublinieckidomy na wynajem powiat M. Tarnówlokale użytkowe na wynajem gmina Jastkówlokale użytkowe na wynajem gmina Łapymieszkania na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na sprzedaż w Cybuliniemieszkania na sprzedaż w Kulinie Kłodzkim

Deweloperzy

);