Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Amfiteatr Króla Popu na Bemowie

2009-09-18

Amfiteatr Króla Popu na Bemowie

Chociaż Michael Jackson nie zdążył wybudować parku rozrywki w stolicy, to będzie miał swój amfiteatr na Bemowie.

Chociaż Michael Jackson nie zdążył wybudować parku rozrywki w stolicy, to będzie miał swój amfiteatr na Bemowie – czytamy w „Życiu Warszawy”.

W 51. rocznicę urodzin piosenkarza amfiteatrowi nadano imię piosenkarza. Postanowiono zmienić stare logo amfiteatru oraz postawić tablicę pamiątkową. 13 lat temu na Bemowie odbył się koncert Jacksona, na którym bawiło się 100 tys. ludzi – przypomina dziennik.

 

 

Źródło: „Życie Warszawy” 28.08.2009 | 2009-09-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Włoszczowskimieszkania na sprzedaż powiat Puławskimieszkania na sprzedaż gmina Lgota Wielkadomy na wynajem gmina Przytykdomy na wynajem w Żardenikachdomy na wynajem w Helenowiemieszkania na wynajem w Kruszewie

Deweloperzy

);