Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Albatros Towers na plaży

2011-06-22

Albatros Towers na plaży

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej gdańskiej inwestycji.

W Gdańsku przez Grupę Deweloperską Robyg, zostanie wybudowany Albatros Towers, przy Al. Rzeczypospolitej, zaledwie 2 km od morza. W skład kompleksu wejdą: mieszkania, apartamenty oraz powierzchnie biurowe.

Kilka dni temu odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę inwestycji.  Współczesne metropolie potrzebują takich miejsc, w których odpowiednie warunki znajdą dla siebie osoby oczekujące połączenia komfortu z łatwym dostępem do najważniejszych punktów i usług oferowanych przez miasto - powiedział Wojciech Okoński, prezes zarządu Robyg SA.  Przewidywany okres oddania budynku to 2014 r.

 

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianękamienice do kupieniainne nieruchomości na zamianędomy na sprzedaż powiat Słupeckidomy na sprzedaż powiat Tomaszowskilokale użytkowe na wynajem gmina Ruda Malenieckamieszkania na sprzedaż gmina Dobrzyniewo Dużemieszkania na sprzedaż w Dębiniemieszkania na sprzedaż w Maliniakudomy na wynajem w Stanisławowie

Deweloperzy

);