Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

9. urodziny Osiedla Europejskiego

2010-07-07

9. urodziny Osiedla Europejskiego

Firma Novo Maar zorganizowała 6 lipca rodzinną imprezę plenerową z okazji 9. urodzin swojej inwestycji – Osiedla Europejskiego.

Firma Novo Maar zorganizowała 6 lipca rodzinną imprezę plenerową z okazji 9. urodzin swojej inwestycji – Osiedla Europejskiego. Impreza miała charakter rekreacyjny i skierowana była głównie do najmłodszych mieszkańców. Uczestnicy zabawy mogli wziąć udział w wielu konkurencjach sprawnościowych. Na koniec imprezy inwestor zaprosił uczestników na grillowy poczęstunek, a uwieńczeniem wieczoru był pokaz sztucznych ogni.

 

Źródło: KRN.pl | 2010-07-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdomy do kupieniainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Sosnowieclokale użytkowe na wynajem powiat Ciechanowskimieszkania na sprzedaż gmina Siedlecdomy na wynajem gmina Mikołajkimieszkania na sprzedaż w Podchybiemieszkania na wynajem w Roztoka-Brzezinymieszkania na wynajem w Skorzowie

Deweloperzy

);