Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

73 mln zł na atrakcje turystyczne

2009-11-09

73 mln zł na atrakcje turystyczne

Ponad 73 mln zł unijnych dotacji rozdzielił zarząd województwa na realizację 19 projektów, które mają podnieść atrakcyjność turystyczną Dolnego Śląska.

Ponad 73 mln zł unijnych dotacji rozdzielił zarząd województwa na realizację 19 projektów, które mają podnieść atrakcyjność turystyczną Dolnego Śląska – podaje „Gazeta Wrocławska”.

Jak czytamy dalej, 8,3 mln zł otrzymała Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne "AQUA-ZDRÓJ" na budowę krytej pływalni. Cała inwestycja wraz z halą sportową ruszy na wiosnę. Powiat średzki dostał 1,2 mln zł na budowę trasy pieszo-rowerowej między Środą Śląską a Ciechowem. Powiat milicki, dzięki ponad 5-milionowej dotacji, wybuduje ścieżkę rowerową o długości 20 km w Dolinie Baryczy. Nowe szlaki rowerowe powstaną też w gminie Zgorzelec, która dostała na ten cel 1,7 mln zł, oraz w Jeleniej Górze, gdzie dotacja wynosi ponad 2 mln zł.

Dotacje przyznano w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. W sumie zgłoszono 53 projekty na łączną kwotę 224 mln zł – podaje dziennik.

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 3.11.2009 | 2009-11-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na sprzedażgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Nakielskilokale użytkowe na wynajem powiat Kartuskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Miastków Kościelnylokale użytkowe na sprzedaż gmina Radkówmieszkania na sprzedaż w Dziektarzewiemieszkania na sprzedaż w Malechowiedomy na sprzedaż w Kurkławki

Deweloperzy

);