Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

30 mln na modernizację i remonty dróg

2010-04-28

30 mln na modernizację i remonty dróg

Katowice szykują się do kilku dużych remontów na drogach. Miejski Zarząd Ulic i Mostów ma do wydania na remonty i modernizacje dróg około 30 mln zł.

Katowice szykują się do kilku dużych remontów na drogach. Miejski Zarząd Ulic i Mostów ma do wydania na remonty i modernizacje dróg około 30 mln zł. Najwięcej będzie się działo w centrum, choć i o dzielnicach drogowcy nie zapomnieli – informuje „Dziennik Zachodni”.

Z utrudnieniami w ruchu trzeba się liczyć, gdyż będzie przebudowywana nawierzchnia. Remont jest konieczny – sypią się głównie te drogi, które nie były modernizowane od ponad 20 lat. Obecnie w Katowicach przeprowadzana jest przebudowa kanalizacji, w dalszym czasie będzie wymieniany gazociąg, a na koniec maja pojawią się ekipy remontowe na drogach. Całość będzie z kamienia naturalnego. Chodniki zostaną wyłożone płytami granitowymi. Przetarg na roboty zostanie ogłoszony w maju, realizacja ma potrwać minimum trzy miesiące.
 

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 9-04-2010 | 2010-04-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice na sprzedażlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Hrubieszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Opatowskidomy na wynajem gmina Ksawerówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Horodłomieszkania na wynajem w Kiedrzyniemieszkania na wynajem w Wilczych Piętkachmieszkania na wynajem w Lisno

Deweloperzy

);