Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zielone Kopce

2018-05-28


Zielone Kopce to domy w zabudowie szeregowej, powstające na terenie Wieliczki

Wieliczka od lat cieszy się powodzeniem wśród osób poszukujących inwestycji mieszkaniowej. Ofert mieszkaniowych najchętniej szukają tutaj wszyscy ci, dla których ważny jest spokój i cenią sobie tereny zielone, a jednocześnie chcą mieć łatwy dostęp do dużego miasta i najważniejsze punkty w zasięgu kilku kroków. Przedmieścia Krakowa są bowiem wyjątkowo atrakcyjnym miejscem, by się osiedlić i móc cieszyć się kameralnym otoczeniem. Dzięki walorom miejscowości zyskuje ona uznanie nie tylko turystów odwiedzających słynną kopalnię soli, ale też rodzin z dziećmi. Charakter działek i okoliczna zabudowa pozwalają na zamieszkanie w domu jednorodzinnym. Komfort wynikający z własnej przestrzeni, indywidualnie dopasowanej do potrzeb zainteresowanego, docenia coraz więcej osób. Przestronne wnętrza to jeden z wielu atutów, wpływających na wygodę użytkowania lokalu mieszkalnego.

Przy ul. Kopce Komsta Okna i Drzwi realizuje zabudowę szeregową, w skład której wejdzie 14 domów. Usytuowana w jednej z najspokojniejszych dzielnic Wieliczki inwestycja jest skierowana przede wszystkim do rodzin z dziećmi, dla których liczy się prywatność. Kameralna zabudowa sprzyja odpoczynkowi w domowym zaciszu, a panująca tutaj cisza pomoże zrelaksować się po dniu pełnym obowiązków. Domy w inwestycji Zielone Kopce będą udostępniane w podwyższonym standardzie deweloperskim, dzięki czemu każdy z właścicieli będzie mógł dostosować wnętrze do własnych upodobań. Zaletą projektu jest to, że został on opracowany tak, aby układ pomieszczeń był funkcjonalny i sprzyjał aranżacji. Nowoczesna architektura oraz troska o detale sprawiają, że budynki są estetyczne, a całość daje efekt przytulnej przestrzeni. Połączenie elementów drewnianych oraz duże przeszklenia tworzą ciekawy efekt wizualny, wyróżniający Zielone Kopce na tle sąsiednich inwestycji.

Rozwiązania energooszczędne zastosowane podczas budowy korzystnie wpłyną na wysokość rachunków. W trosce o wygodę nabywców deweloper zapewnił również miejsca postojowe. Domy są dostępne w metrażu 107 i 128 mkw., a liczba pokoi – w zależności od wybranego obiektu – wynosi 4 lub 5. Z kolei powierzchnie działki wahają się w granicach 180-390 mkw.

Mieszkańcy Zielonych Kopców docenią nie tylko walory samych domów, ale także to, co zapewnia sąsiadująca infrastruktura. Inwestycja jest zlokalizowana w odległości 3 km od centrum miasteczka. W niewielkiej odległości znajdują się liczne atrakcje, oferowane przez Solne Miasto i pozostałe miejsca rozrywki.

Zielone Kopce zostaną oddane do użytkowania w I kwartale 2019 r. Dla inwestycji prowadzony jest zamknięty rachunek powierniczy, a klienci mogą liczyć na bezpłatną pomoc przy wyborze kredytu i załatwianiu niezbędnych formalności. 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-05-28

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Kłodzkilokale użytkowe na wynajem powiat Żywieckidomy na wynajem gmina Świerznodomy na wynajem gmina Głownomieszkania na sprzedaż w Wysokim Mościemieszkania na wynajem w Topilemieszkania na sprzedaż w Kwieliczki

Deweloperzy

);