Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Wielicka-Rydygiera Etap 2 w Krakowie

2017-01-23


Oferta sprzedaży w ramach kolejnego etapu krakowskiej inwestycji Wielicka-Rydygiera obejmuje 78 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Kraków:

Inwestycje w otoczeniu zieleni cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem nabywców nieruchomości. Osoby wybierające takie lokalizacje kierują się względami zdrowotnymi i estetycznymi. Sąsiedztwo terenów zielonych stwarza bowiem dobre warunki do wypoczynku i rekreacji. W takim sąsiedztwie firma HSD Arrow sp z o.o. s.k. realizuje krakowski projekt Wielicka-Rydygiera. Inwestycja znajduje się tuż obok miejskiego parku, którego centralnym punktem jest oczko wodne. Teren zagospodarowano alejkami spacerowymi oraz obiektami rekreacyjnymi: placem zabaw dla dzieci oraz asfaltowymi boiskami do siatkówki i koszykówki.

Ulica Rydygiera, przy której powstaje II etap projektu deweloperskiego, jest dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami. Na dalszy rozwój tej części Krakowa wpływają m.in. plany rozbudowy kampusu medycznego w Prokocimiu. Oprócz budowanego Szpitala Uniwersyteckiego, w skład kompleksu wchodzą akademiki, biblioteka, wydział farmaceutyczny oraz Szpital Dziecięcy. Biorąc pod uwagę dostęp do ważnych ciągów komunikacyjnych, należy wymienić przede wszystkim pobliski węzeł Wielicki obwodnicy Krakowa. Mieszkańcy inwestycji będą mieć także ułatwiony dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych.

Oferta sprzedaży obejmuje 69 mieszkań o zróżnicowanym układzie wnętrz. W 5-piętrowym budynku zaprojektowano zarówno popularne kawalerki i lokale 2-pokojowe, jak i 3- oraz 4-pokojowe mieszkania, odpowiednie dla rodzin wychowujących dzieci. Oferowane metraże mieszczą się w przedziale od 20,57 do 74,18 mkw. Deweloper zakłada możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem „pod klucz”. Budynek zostanie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz wyposażony w niezbędne media.

W obiekcie znajdą się ponadto dwie nowoczesne windy, które ułatwią komunikację między piętrami. Udogodnienie dla lokatorów budynku będzie stanowił podziemny garaż, w którym oprócz miejsc postojowych przewidziano komórki lokatorskie. Dodatkową przestrzeń parkingową deweloper zaplanował na zewnątrz obiektu. Na terenie osiedla wyznaczono 34 miejsca postojowe do dyspozycji właścicieli mieszkań. Aby zapewnić mieszkańcom komfort, działka zostanie ogrodzona, planowana jest także instalacja monitoringu.

Budowa inwestycji Wielicka-Rydygiera Etap 2 ma zakończyć się w III kw. 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-23

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Przetarg nieruchomości...
Budynek mieszkalny przy ul....
CHE162PI47
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Apartamenty Lema

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna

 


Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianękamienice do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Brzeskidomy na wynajem powiat Tczewskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Żarnowiecmieszkania na sprzedaż gmina Trojanówmieszkania na sprzedaż w Zatokidomy na sprzedaż w Leśniczówcedomy na wynajem w Kargowy

Deweloperzy