Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Wielicka-Rydygiera Etap 2 w Krakowie

2017-01-23


Oferta sprzedaży w ramach kolejnego etapu krakowskiej inwestycji Wielicka-Rydygiera obejmuje 78 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Kraków:

Inwestycje w otoczeniu zieleni cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem nabywców nieruchomości. Osoby wybierające takie lokalizacje kierują się względami zdrowotnymi i estetycznymi. Sąsiedztwo terenów zielonych stwarza bowiem dobre warunki do wypoczynku i rekreacji. W takim sąsiedztwie firma HSD Arrow sp z o.o. s.k. realizuje krakowski projekt Wielicka-Rydygiera. Inwestycja znajduje się tuż obok miejskiego parku, którego centralnym punktem jest oczko wodne. Teren zagospodarowano alejkami spacerowymi oraz obiektami rekreacyjnymi: placem zabaw dla dzieci oraz asfaltowymi boiskami do siatkówki i koszykówki.

Ulica Rydygiera, przy której powstaje II etap projektu deweloperskiego, jest dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami. Na dalszy rozwój tej części Krakowa wpływają m.in. plany rozbudowy kampusu medycznego w Prokocimiu. Oprócz budowanego Szpitala Uniwersyteckiego, w skład kompleksu wchodzą akademiki, biblioteka, wydział farmaceutyczny oraz Szpital Dziecięcy. Biorąc pod uwagę dostęp do ważnych ciągów komunikacyjnych, należy wymienić przede wszystkim pobliski węzeł Wielicki obwodnicy Krakowa. Mieszkańcy inwestycji będą mieć także ułatwiony dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych.

Oferta sprzedaży obejmuje 69 mieszkań o zróżnicowanym układzie wnętrz. W 5-piętrowym budynku zaprojektowano zarówno popularne kawalerki i lokale 2-pokojowe, jak i 3- oraz 4-pokojowe mieszkania, odpowiednie dla rodzin wychowujących dzieci. Oferowane metraże mieszczą się w przedziale od 20,57 do 74,18 mkw. Deweloper zakłada możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem „pod klucz”. Budynek zostanie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz wyposażony w niezbędne media.

W obiekcie znajdą się ponadto dwie nowoczesne windy, które ułatwią komunikację między piętrami. Udogodnienie dla lokatorów budynku będzie stanowił podziemny garaż, w którym oprócz miejsc postojowych przewidziano komórki lokatorskie. Dodatkową przestrzeń parkingową deweloper zaplanował na zewnątrz obiektu. Na terenie osiedla wyznaczono 34 miejsca postojowe do dyspozycji właścicieli mieszkań. Aby zapewnić mieszkańcom komfort, działka zostanie ogrodzona, planowana jest także instalacja monitoringu.

Budowa inwestycji Wielicka-Rydygiera Etap 2 ma zakończyć się w III kw. 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-23

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Villa sento
Prestige City
Panorama Grabówki
Sand Hotel ****
Marine Hotel *****
Osiedle Krakowskie
Cystersów 26
Lokale usługowe
Osiedle Piltza - Etap III
Oaza Bronowice
Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Tarnowskidomy na wynajem powiat Świebodzińskidomy na sprzedaż gmina Mikołajki Pomorskiedomy na sprzedaż gmina Świdnikmieszkania na sprzedaż w Marusachdomy na wynajem w Zagórachdomy na wynajem w Różynce

Deweloperzy