Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

ul. Dąbska/Lema Etap III

2019-01-08


W sąsiedztwie największego parku w Krakowie – Parku Lotników powstaje kolejny etap inwestycji przy ul. Dąbskiej/Lema.

Przedsięwzięcia mieszkaniowe sąsiadujące z terenami zielonymi największym zainteresowaniem cieszą się wśród rodzin z dziećmi. Inwestycję Dąbska/Lema  usytuowano w pobliżu Parku Lotników. W skład osiedla wchodzą budynki wielorodzinne, a znajdujące się w nim mieszkania cechuje różnorodność metraży, a także funkcjonalny układ przestrzeni. 

Ustawne pomieszczenia umożliwią ich aranżację zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami mieszkańców. Do ich wyboru pozostają lokale z 2, 3, 4 i 5 pokojami, natomiast metraż waha się od 34 do 98 mkw. Zmotoryzowani będą mieli okazję skorzystać z 216 miejsc postojowych mieszczących się w garażu z podgrzewanym wjazdem. Atutem są także liczne komórki lokatorskie. Na termin oddania do użytkowania inwestycji wyznaczono I kwartał 2021 r.  

Jak same mieszkania równie ważne jest najbliższe otoczenie. Przyjazne miejsca wspólne to strefa istotna dla mieszkańców ze względu na samopoczucie i możliwość miłego spędzenia wolnego czasu w pobliżu domu. Dbałość o ten obszar widać w atrakcyjnej przestrzeni otaczającej budynki, gdzie znalazły się elementy małej architektury oraz drzewa, krzewy czy trawniki. 

Estetykę i dbałość o szczegóły widać w architektonicznych detalach. Wysoki standard osiągnięto dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, a także materiałom najwyższej jakości. Uwagę przyciągają oryginalne bryły, których ciekawy kształt podkreśla elegancka kolorystyka. 

Adres lokalizacji nie został wybrany przypadkowo. Usytuowanie w pobliżu ulic Dąbskiej i Lema zapewnia dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury. Liczne punkty handlowo-usługowe znajdujące się nieopodal a także prężnie działająca komunikacja miejska to gwarancja sprawnej organizacji każdego dnia.

Dla mieszkańców ważne są także możliwości atrakcyjnych zajęć w wolnej chwili. Dobrze spędzony wspólnie czas na długo pozostaje w pamięci i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Okolica inwestycji Dąbska/Lema to nie tylko bliskość Parku Lotników. Możliwość na rozrywkę daje tutaj również Ogród Doświadczeń Stanisława Lema, co doceniają głównie najmłodsi. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy wydarzeń kulturowo-rozrywkowych, gdyż w pobliżu mieści się Tauron Arena słynąca z występów światowej sławy artystów. 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-01-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemgaraże do kupieniamieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Krośnieńskidomy na sprzedaż powiat Wągrowieckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kodrąblokale użytkowe na sprzedaż gmina Jodłowamieszkania na wynajem w Uchań Dolnydomy na sprzedaż w Starym Czarnowiedomy na sprzedaż w Szumiłowie

Deweloperzy

);