Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

ul. Dąbska/Lema Etap III

2019-01-08


W sąsiedztwie największego parku w Krakowie – Parku Lotników powstaje kolejny etap inwestycji przy ul. Dąbskiej/Lema.

Przedsięwzięcia mieszkaniowe sąsiadujące z terenami zielonymi największym zainteresowaniem cieszą się wśród rodzin z dziećmi. Inwestycję Dąbska/Lema  usytuowano w pobliżu Parku Lotników. W skład osiedla wchodzą budynki wielorodzinne, a znajdujące się w nim mieszkania cechuje różnorodność metraży, a także funkcjonalny układ przestrzeni. 

Ustawne pomieszczenia umożliwią ich aranżację zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami mieszkańców. Do ich wyboru pozostają lokale z 2, 3, 4 i 5 pokojami, natomiast metraż waha się od 34 do 98 mkw. Zmotoryzowani będą mieli okazję skorzystać z 216 miejsc postojowych mieszczących się w garażu z podgrzewanym wjazdem. Atutem są także liczne komórki lokatorskie. Na termin oddania do użytkowania inwestycji wyznaczono I kwartał 2021 r.  

Jak same mieszkania równie ważne jest najbliższe otoczenie. Przyjazne miejsca wspólne to strefa istotna dla mieszkańców ze względu na samopoczucie i możliwość miłego spędzenia wolnego czasu w pobliżu domu. Dbałość o ten obszar widać w atrakcyjnej przestrzeni otaczającej budynki, gdzie znalazły się elementy małej architektury oraz drzewa, krzewy czy trawniki. 

Estetykę i dbałość o szczegóły widać w architektonicznych detalach. Wysoki standard osiągnięto dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, a także materiałom najwyższej jakości. Uwagę przyciągają oryginalne bryły, których ciekawy kształt podkreśla elegancka kolorystyka. 

Adres lokalizacji nie został wybrany przypadkowo. Usytuowanie w pobliżu ulic Dąbskiej i Lema zapewnia dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury. Liczne punkty handlowo-usługowe znajdujące się nieopodal a także prężnie działająca komunikacja miejska to gwarancja sprawnej organizacji każdego dnia.

Dla mieszkańców ważne są także możliwości atrakcyjnych zajęć w wolnej chwili. Dobrze spędzony wspólnie czas na długo pozostaje w pamięci i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Okolica inwestycji Dąbska/Lema to nie tylko bliskość Parku Lotników. Możliwość na rozrywkę daje tutaj również Ogród Doświadczeń Stanisława Lema, co doceniają głównie najmłodsi. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy wydarzeń kulturowo-rozrywkowych, gdyż w pobliżu mieści się Tauron Arena słynąca z występów światowej sławy artystów. 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-01-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Przemyślmieszkania na wynajem powiat Sulęcińskidomy na sprzedaż gmina Przasnyszdomy na wynajem gmina Krzeszówmieszkania na sprzedaż w Skolwitachmieszkania na sprzedaż w Kaliszanachmieszkania na wynajem w Blachowni

Deweloperzy

);