Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

ul. Dąbska/Lema Etap III

2018-10-04


W sąsiedztwie największego parku w Krakowie – Parku Lotników powstaje kolejny etap inwestycji przy ul. Dąbskiej/Lema.

Sąsiedztwo terenów zielonych doceniają szczególnie rodziny z dziećmi, dlatego też przedsięwzięcie cieszy się tak dużym zainteresowaniem tej grupy klientów. Powstającą w tej okolicy inwestycję tworzy zespół wielorodzinnych budynków, w których mieszkania charakteryzują się zróżnicowaną powierzchnią oraz ustawnym rozmieszczeniem pomieszczeń.

W ofercie znajdują się metraże liczące od 34 do 98 mkw. Dostępne w nich lokale mieszczą od 2 do 5 pokoi, a funkcjonalne przestrzenie pozwolą na swobodne dopasowanie wnętrz do indywidualnych potrzeb mieszkańców. W ramach inwestycji przewidziano także 216 miejsc postojowych, co ucieszy właścicieli samochodów. Komfort korzystania z garażu zapewnia wjazd z opcją podgrzewania. Dla jeszcze większej wygody klientów, zadbano również o wygospodarowanie komórek lokatorskich.

Na to, jak inwestycja jest postrzegana, wpływają nie tylko mieszkania, ale także najbliższe otoczenie. Na terenie przedsięwzięcia Dąbska/Lema zadbano też o przyjazne miejsca wspólne. Cały obszar jest optymalnie oświetlony, dzięki czemu o każdej porze mieszkańcy będą mogli spędzać czas na zewnątrz. Zachęcają do tego estetyczna mała architektura oraz rosnące wokół krzewy, drzewa oraz trawniki.

Staranność wykonania i dbałość o detale widać w architekturze osiedla. Jakość wykorzystanych materiałów w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami pozwoliły uzyskać wysoki standard. Kolorystyka elewacji oraz oryginalne bryły nadają całości elegancję.

Dla mieszkańców ważna jest również infrastruktura towarzysząca, dlatego też deweloper wybrał właśnie tę lokalizację na adres inwestycji. Atutem tego rejonu Krakowa są liczne punkty handlowo-usługowe i dogodne połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Sprawne przemieszczanie się ma kluczowe znaczenie w codziennej organizacji.

Możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu to kolejny istotny wyznacznik, stanowiący o dobrym samopoczuciu w miejscu zamieszkania. Okolica Dębska/Lema obfituje w miejsca, gdzie można ciekawie zaplanować wspólne chwile. Nieopodal znajduje się nie tylko Park Lotników. Niewielka odległość dzieli inwestycję od Ogrodu Doświadczeń Stanisława Lema czy Tauron Areny, gdzie odbywa się mnóstwo interesujących wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Mieszkania w inwestycji Dąbska/Lema zostaną oddane do użytkowania w I kwartale 2021 r., a ich ceny rozpoczynają się od 7100 zł/mkw.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-10-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Domy Piltza 16
Enklawa Białowieska
Oaza Bronowice
Osiedle Lawendowa 3
Sand Hotel ****
Wynajem pomieszczeń biurowych...

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Legionowskilokale użytkowe na wynajem powiat Kościańskimieszkania na sprzedaż gmina Kamienica Polskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Zaleszanydomy na sprzedaż w Ratoszyn Pierwszydomy na sprzedaż w Wierzchachdomy na wynajem w Brodach

Deweloperzy