Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Słowiańskie Wzgórze 2 - mieszkania w dzielnicy z potencjałem

2017-07-27

Słowiańskie Wzgórze 2 - mieszkania w dzielnicy z potencjałem


W dzielnicy uznawanej za miejsce z dużym potencjałem rozwojowym, realizowany jest kolejny etap inwestycji Słowiańskie Wzgórze.

W mieszczącej się przy ul. Marchołta zabudowie do użytkowania oddanych zostanie 119 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i urozmaiconym układzie pomieszczeń. Budynek będzie liczył 5 kondygnacji, z czego w części podziemnej wygospodarowano parking z 139 stanowiskami postojowymi oraz komórki lokatorskie wraz z pomieszczeniami technicznymi. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, odpowiedzialna za inwestycję spółka WAKO zatroszczyła się o to, by mieszkańcy mogli dopasować wybrane przez siebie lokale do indywidualnych potrzeb. Powierzchnie rozpoczynają się już od 36 mkw., natomiast największe mieszkania liczą 93 mkw. Ponadto zostały one zaprojektowane tak, by istniała możliwość ich łączenia. Oprócz tego każdy z mieszkańców, w zależności od wybranego poziomu, będzie miał do swojej dyspozycji przestronny taras lub balkon. Klientów, którzy zdecydują się na lokale usytuowane na parterze, ucieszy wyłączny dostęp do ogródków, z kolei dla mieszkańców najwyższej kondygnacji, gdzie znajdują się mieszkania dwupoziomowe, wydzielono antresole z pokojem i łazienką. Projektując Słowiańskie Wzgórze 2 uwzględniono nie tylko funkcjonalność zabudowy, ale również jej estetykę, dlatego obiekt przyciąga uwagę zarówno interesującą prostokątną bryłą z wielospadowym dachem, jak i kolorystyką elewacji wykonanej z klinkierowych szkliwionych płytek.

Słowiańskie Wzgórze 2 dzięki swojej lokalizacji cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania. Osiedle należy bowiem do dzielnicy Prądnik Czerwony, uznawanej za jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Krakowie. Niewielka odległość, jaka dzieli inwestycję i Rynek Główny sprawiają, że w zaledwie kilkanaście minut mieszkańcy Słowiańskiego Wzgórza 2 dotrą do ścisłego centrum miasta. Dla osób, które często się przemieszczają, istotny będzie dostęp do komunikacji miejskiej i głównych dróg. W okolicy, oprócz obecnie kursujących tam autobusów, wkrótce powstanie linia tramwajowa, łącząca ul. Mogilską, Osiedle Oświecenia oraz Górkę Narodową. Poruszający się samochodami z łatwością włączą się do ruchu na Alei 29 Listopada, ul. Opolskiej-Lublańskiej-Bora Komorowskiego, a także planowanej Północnej Obwodnicy Krakowa.

Mieszkańcy Słowiańskiego Wzgórza 2 będą mogli również atrakcyjnie spędzać czas wolny. Sąsiadujące z inwestycją tereny zielone, tj. Park Zaczarowanej Dorożki, Park Tysiąclecia czy alejki spacerowe biegnące wzdłuż pobliskiego potoku Sudoł, stwarzają dogodne warunki do rekreacji. Atuty wynikające z bliskości przyrody szczególnie docenią rodziny z dziećmi oraz miłośnicy sportów i spacerów. W pobliżu inwestycji znajduje się także niezbędna infrastruktura, bogata w punkty handlowo-usługowe, m.in. CH. Krakus, Alma, Quatro Business Park oraz miejsca rozrywki, jak np. Multikino czy Park Wodny.

inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w I kwartale 2019 r. 

Źródło: KRN.pl | 2017-07-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14
Apartamenty Lema
Sand Hotel ****
CHE162PI47

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna