Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Słoneczny Prądnik

2017-10-09


Z myślą o osobach poszukujących kameralnych mieszkań spółka Słoneczny Prądnik realizuje inwestycję Słoneczny Prądnik. Powstająca przy ul. Glogera zabudowa należy do krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały, będącej jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji wśród osób planujących zakup nieruchomości.

Realizację przedsięwzięcia Słoneczny Prądnik podzielono na 2 etapy. W pierwszym z nich do użytkowania zostaną oddane 42 mieszkania, a ich powierzchnie liczą od 34 do 73 mkw. Kolejno deweloper planuje udostępnić 48 lokali, których metraże rozpoczynają się od 34 mkw., natomiast największe mieszkania zajmą 55 mkw. Dodatkowo w inwestycji powstanie łącznie 60 miejsc postojowych i 18 komórek lokatorskich, wygospodarowanych na podziemnej kondygnacji. Lokale wybudowane w drugim etapie mają zostać oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 r. Dodatkowo powierzchnie parterowe udostępnione w segmencie A będzie można przeznaczyć na cele komercyjne.

Projektującym inwestycję Słoneczny Prądnik przyświecała myśl stworzenia przestrzeni, która przyczyni się do komfortowego użytkowania. Dlatego też podzielony na 2 segmenty budynek pozwoli na właściwą ekspozycję lokali. Rozmieszczenie obiektów w odpowiedniej odległości da poczucie intymności. Funkcjonalny układ pomieszczeń w mieszkaniach umożliwi praktyczną aranżację, zgodną z upodobaniami mieszkańców. Przemyślane rozwiązania znajdą zastosowanie nie tylko podczas urządzania wnętrz, ale przede wszystkim przełożą się na codzienną wygodę i odpowiedzą na oczekiwania klientów. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkań położonych na parterze będą mogły cieszyć się prywatnymi ogródkami liczącymi od 24 do 143 mkw., natomiast zwolenników najwyżej usytuowanych lokali ucieszy widok na pobliską przyrodę, oglądany z tarasów o powierzchni wahającej się w przedziale 13,3-50,2 mkw. Do mieszkań na pozostałych poziomach przyporządkowano balkony.

Słoneczny Prądnik to również ciekawie zagospodarowane przestrzenie wspólne i przemyślana estetyka. Utrzymana w jasnej kolorystyce elewacja nadaje elegancję, a także harmonijnie komponuje się ze swoim naturalnym otoczeniem. Dzięki wygospodarowaniu na podziemnej kondygnacji miejsc parkingowych, teren wokół zabudowy został uporządkowany i stał się przejrzysty.

Wybierając inwestycję Słoneczny Prądnik, przyszli mieszkańcy z łatwością połączą miejski styl życia z odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Sąsiadujące z osiedlem tereny zielone oraz szlaki rowerowe czy piesze umożliwiają aktywną rekreację. Oprócz tego w zaledwie kwadrans można dojechać stąd do malowniczego Ojcowskiego Parku Narodowego lub Parku Krajobrazowego Dolinek Krakowskich. Z kolei dostęp do pobliskich centrów handlowo-usługowych czy placówek edukacyjnych usprawni codzienne funkcjonowanie.  

Źródło: KRN.pl | 2017-10-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice
Apartamenty Lema
Sand Hotel ****
CHE162PI47

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna