Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Silva Park w Krakowie

2019-03-12


Inwestycja Silva Park znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, ale położonym w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum Krakowa.

Krakowskie osiedle Silva Park zostało zaprojektowane tuż przy Parku Leśnym Witkowice. Wybór takiej lokalizacji wiąże się z coraz większą świadomością krakowian dotyczącą zdrowych warunków życia. Rozległe tereny zielone, wytwarzając tlen, stanowią naturalny oczyszczacz powietrza. W świetle danych o emisji zanieczyszczeń w polskich miastach, takie lokalizacje zyskują na wartości. Ich dodatkowym atutem jest także możliwość rekreacji. W okolicy osiedla Silva Park nie brakuje ścieżek spacerowych i rowerowych.

Inwestycja znajduje się w odległości 7 km od centrum Krakowa, w cichej i spokojnej części Górki Narodowej. Teren, na którym zrealizowano osiedle, jest położony w granicach administracyjnych dzielnicy Prądnik Biały. W jego bezpośrednim otoczeniu mieści się zabudowa jednorodzinna. Deweloper – M&J Sp. z o.o. Sp. K. – wpisał swój projekt w kameralny charakter zastanego krajobrazu.

Architektura osiedla

Inwestycja składa się z 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, w których zaprojektowano jedno- i dwupoziomowe mieszkania. Już na etapie projektowania architektonicznego, założono dużą elastyczność w zakresie adaptacji lokali. Konstrukcja budynków umożliwia połączenie parteru i piętra schodami, co oznacza, że osoby preferujące większą, niezależną powierzchnię, mogą nabyć segment, stanowiący połowę bliźniaka. Ponadto liczba sypialni w mieszkaniach będzie dostosowywana do potrzeb klientów. W ofercie przewidziano dwa warianty rozkładu wnętrz: 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym lub 2 sypialnie, salon i odrębna kuchnia. Metraż oferowanych lokali wynosi od 68 do 150 mkw. Teren osiedla zostanie w całości ogrodzony. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaprojektowano plac zabaw.

Dostęp do komunikacji

Inwestycja jest skomunikowana z centrum poprzez położoną niedaleko al. 29 Listopada. Dostęp do połączeń komunikacyjnych zapewni mieszkańcom codzienny komfort dojazdu do pracy czy szkoły. Mieszkanie w kameralnej lokalizacji nie musi oznaczać rezygnacji z rozrywek i udogodnień ścisłego centrum.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-03-12

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Warszawski zachodnidomy na sprzedaż powiat Prudnickimieszkania na wynajem gmina Tokarniamieszkania na sprzedaż gmina M. Siemianowice Śląskiemieszkania na sprzedaż w Rybakachmieszkania na wynajem w Bogucicachdomy na sprzedaż w Markuszowie

Deweloperzy

);