Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Pszczelna 30

2018-10-08


Z myślą o rodzinach poszukujących dla siebie mieszkania powstaje Pszczelna 30. Inwestycja jest usytuowana przy ul. Pszczelnej w dzielnicy Dębniki.

Dzielnica Dębniki, w której realizowane jest przedsięwzięcie, stanowi obecnie jeden z najbardziej atrakcyjnych rejonów Krakowa. Rozwój okolicy, jaki nastąpił w ostatnim czasie, przyczynił się do rozbudowy infrastruktury. To z kolei sprawiło, że projekty deweloperskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród nabywców mieszkań. Osiedlające się w Dębnikach osoby mogą bez przeszkód korzystać ze wszystkich atutów, jakie niesie ze sobą życie w wielkim mieście, a jednocześnie mają dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych. Gwarancja dostępności najważniejszych czynników decydujących o komforcie przyciąga kolejnych mieszkańców, którzy cenią sobie wygodę w przyjaznym miejscu.

Mając na uwadze wszystkie potrzeby rodziny, odpowiedzialna za Pszczelną 30 Grupa Deweloperska START wybierając teren pod inwestycję zadbała o to, by w zasięgu kilku metrów znalazły się najpotrzebniejsze punkty. Dzięki temu w pobliżu znajdują się m.in. Tesco, Kaufland czy Lidl. Nie brakuje również placówek medycznych, aptek oraz – co bardzo istotne dla rodzin z dziećmi – szkół i przedszkoli. Sprawną organizację każdego dnia ułatwia także dobrze działająca komunikacja publiczna, która dzięki licznym liniom tramwajowym i autobusowym gwarantuje dogodne połączenie z pozostałymi częściami miasta. W ten sposób osoby dojeżdżające do pracy zaoszczędzą cenny czas, który będzie można przeznaczyć na rekreację.

Lokalizacja Pszczelnej 30 umożliwia również ciekawe spędzanie wolnych chwil. Miłośnicy spacerów wśród zieleni docenią bliskość Skałek Twardowskiego, a pasjonaci jazdy konnej będą mogli skorzystać z oferty pobliskiego Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej. Oprócz tego w sąsiedztwie działają centra sportu. Aktywny wypoczynek czeka również na zwolenników jazdy rowerowej, gdyż okolica obfituje w ścieżki rowerowe.

Decydując się na zakup mieszkania w inwestycji Pszczelna 30, nabywcy zyskują przede wszystkim wygodne i komfortowe mieszkania. Estetyka i funkcjonalność to cechy charakterystyczne Pszczelnej 30. Projekt wykorzystuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które w połączeniu z technologią gwarantują najwyższą jakość użytkowania. Ustawne mieszkania o zróżnicowanych metrażach pozwolą na dopasowanie lokalu do potrzeb mieszkańców. Będą mogli oni wybierać spośród lokali z 2 i 3 pokojami o powierzchniach liczących od blisko 40 do 56,79 mkw. Oddanie inwestycji do użytkowania zaplanowano na III kwartał 2019 r.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-10-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Nowa 5 dzielnica - lokale...
NY Residence, lokal usługowy
START CITY

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniainne nieruchomości na wynajeminne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Janowskimieszkania na wynajem powiat Sokołowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Woźnikilokale użytkowe na wynajem gmina Krasnemieszkania na sprzedaż w Szumowiedomy na wynajem w Twierdzielewiedomy na sprzedaż w Ławach

Deweloperzy

);