Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Panorama Resort & Spa

2022-02-08

Panorama Resort & Spa


Apartamentowiec w Krynicy-Zdroju – na południowym stoku góry Jasiennik. Zainwestuj w mieszkanie w Perle Polskich Uzdrowisk.

Apartamentowiec Panorama Resort & Spa zlokalizowany jest na południowym stoku góry Jasiennik. Kształt obiektu dopasowany jest do otoczenia, dzięki czemu całość prezentuje się harmonijnie. Inwestycja znajduje się w Krynicy-Zdroju – jednym z najchętniej odwiedzanych górskich kurortów w Polsce. Miejsce to nazywane jest również Perłą Polskich Uzdrowisk.


Doskonała lokalizacja Panorama Resort & Spa

Panorama Resort & Spa znajduje się w Krynicy-Zdroju w Beskidzie Sądeckim. Na szczególną uwagę zasługuje panujący tu mikroklimat, który jest wynikiem m.in. ukształtowania terenu. Doliny Kryniczanki i jej dopływów otoczone są wzgórzami Jaworzyny Krynickiej, Góry Pakowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Nie sposób nie wspomnieć o wspaniałych widokach rozpościerających się z okien Panorama Resort & Spa – na miasto oraz pobliskie wzniesienia.

Apartamentowiec zlokalizowany jest na południowym stoku góry Jasiennik na wysokości 650 m n.p.m. W pobliżu ulokowane są m.in. deptak w Krynicy-Zdroju, wieża widokowa ze ścieżką w koronach drzew, tor saneczkowy, lodowisko, stacja narciarska, park linowy oraz jaskinia solna. Krynicę-Zdrój chętnie odwiedzają osoby spragnione aktywnego wypoczynku, odprężenia w klimatycznym miejscu, a także rodziny z dziećmi.


Kompleksowa oferta obiektu

Kompleksowa oferta rehabilitacyjno-zabiegowa przyciąga turystów, którzy szukają idealnego miejsca do odpoczynku i relaksu w klimatycznym miejscu. Goście mogą skorzystać z m.in. basenu z przeciwprądami, jacuzzi, czterech stref saun, profesjonalnie wyposażonej siłowni, sali fitness oraz centrum SPA i Wellness.

Ponadto w obiekcie mogą odbywać się konferencje, seminaria oraz eventy. Klimatyzowane sale konferencyjne są doskonale wyposażone i dopasowane do tego typu wydarzeń – mogą pomieścić nawet 600 osób. Również znajdująca się w obiekcie restauracja może ugościć tylu klientów jednocześnie.


Architektura obiektu

Panorama Resort & Spa charakteryzuje się formą dopasowaną do występującego tu ukształtowania terenu. Stylistycznie łączy się zarówno z pozostałą zabudową Krynicy-Zdroju, jak i górskim krajobrazem.


Wysoki standard wykończenia

Aktualnie trwają prace, które mają na celu wykończenie hotelowych apartamentowców inwestycyjnych w standardzie ponad 4*. W obiekcie znajduje się 127 apartamentów o powierzchni od 29 mkw. do 57 mkw.

Apartamenty są dwu- oraz trzypokojowe z balkonami. Atutem jest także wyposażony aneks kuchenny, co daje gościom pełną niezależność i doskonale sprawdzi się w razie wprowadzenia ewentualnych ograniczeń epidemicznych.


Inwestycja w Panorama Resort & Spa

Inwestorzy zainteresowani nabyciem apartamentu w Panorama Resort & Spa mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty z 8 proc. zyskiem rocznym. Wynagrodzenie wypłacane jest co miesiąc bez względu na obłożenie obiektu. Jedynym kosztem jest podatek od nieruchomości. Operator opłaca ubezpieczenie lokalu. Ponadto jako właściciele będą mogli przez 12 dni w roku wypoczywać w obiekcie w ramach pobytu właścicielskiego.

Inwestor kupuje samodzielny apartament inwestycyjny wraz z udziałem w gruncie oraz nieruchomości wspólnej. Interesy stron chroni długoterminowa umowa najmu zawierana na okres 10 lat – w każdej chwili istnieje jednak możliwość odkupu apartamentu przez operatora. Po tym czasie umowa może być ponownie podpisana na kolejne 10 lat. Ponadto właściciel nie musi przejmować się najemcami, reklamą oraz zarządzaniem apartamentem – wszystko to spoczywa w rękach doświadczonego operatora.


Podstawowe dane o inwestycji:

  • wykonawca: Panorama Resort & Spa
  • lokalizacja: Krynica-Zdrój, ul. Wysoka
  • rodzaj obiektu: mieszkania na sprzedaż
  • termin oddania: gotowe 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2022-02-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdziałki do kupieniamieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Słupeckidomy na sprzedaż powiat Kamiennogórskilokale użytkowe na wynajem gmina Płoskinialokale użytkowe na wynajem gmina Szypliszkidomy na sprzedaż w Poznachowicach Górnychmieszkania na wynajem w Kopciedomy na sprzedaż w Zawiszynie

Deweloperzy

);