Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Panorama Prądnik

2017-10-27


W dzielnicy Prądnik Biały firma Nokturn Deweloper odda do użytkowania inwestycję mieszkaniową Panorama Prądnik.

Kraków:

Przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej powstaje osiedle mieszkaniowe Panorama Prądnik. W jego skład wejdą 3 budynki, w których łącznie powstanie 127 mieszkań. Dla swoich klientów firma Nokturn Deweloper przygotowała zróżnicowaną ofertę, umożliwiającą wybór mieszkania, spełniającego oczekiwania zainteresowanych. Powierzchnia udostępnianych lokali mieści się w przedziale od 34 do 70 mkw. Wnętrza zostały funkcjonalnie zaprojektowane, by mieszkańcy mogli je praktycznie urządzić, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Przemyślany układ pomieszczeń sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, przekładając się na komfort domowników. W większości udostępnianych w ramach inwestycji Panorama Prądnik lokali znajduje się specjalnie wydzielone miejsce na garderobę, a w każdym mieszkaniu co najmniej jedna sypialnia mieści duże łóżko małżeńskie. Osoby, które zdecydują się na najwyższe kondygnacje, będą mogły cieszyć się widokiem na okolicę, dzięki przestronnym tarasom. Do mieszkań ulokowanych na pozostałych poziomach przyporządkowano balkony. Z kolei część lokali parterowych posiada dostęp do ogródków. 

Panorama Prądnik to nie tylko wygodne mieszkania, ale także ciekawie zagospodarowana przestrzeń wspólna. Na terenie osiedla powstanie bowiem plac zabaw z wydzielonymi strefami dla poszczególnych grup wiekowych. Dla najmłodszych dzieci przygotowano bardziej kreatywną i kolorową część, natomiast starszaki pobawią się w strefie tematycznej, z urozmaiconym ukształtowaniem terenu. Oprócz tego mieszkańcom Panoramy Prądnik udostępniony zostanie garaż z odpowiednią do mieszkań liczbą miejsc postojowych. Mieszkańcy mogą również liczyć na komórki lokatorskie.

Zaletą inwestycji Panorama Prądnik jest także jej lokalizacja. Dzielnica Prądnik Biały należy do najbardziej atrakcyjnych części Krakowa. Doceniana za liczne tereny zielone, cieszy się popularnością wśród osób poszukujących mieszkania. Mieszkańcy Panoramy Prądnik będą mogli korzystać z rozbudowanej w tym rejonie infrastruktury. Ponadto korzystne połączenie komunikacyjne umożliwia swobodne przemieszczanie się w wybrane miejsca Krakowa. Dodatkowo w 2020 r. ma zostać udostępniona nowa linia Krakowskiego Szybkiego Tramwaju, łącząca Krowodrzę Górkę z Górką Narodową, a jeden z przystanków będzie zlokalizowany tuż przy osiedlu.

Mieszkania przygotowywane w inwestycji Panorama Prądnik będą oddawane do użytkowania w IV kwartale 2019 r., a ich cena kształtuje się od 4 949 do 7 300 zł/ mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Wynajem pomieszczeń biurowych...
Oaza Bronowice
Enklawa Białowieska
Sand Hotel ****
Osiedle Lawendowa 3
Domy Piltza 16

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdomy na wynajemkamienice na zamianędomy na wynajem powiat Mławskilokale użytkowe na wynajem powiat Zgorzeleckimieszkania na sprzedaż gmina Kocmyrzów-Luborzycalokale użytkowe na wynajem gmina Szerzynydomy na wynajem w Wiązowniamieszkania na sprzedaż w Górach Małymdomy na wynajem w Czarnym

Deweloperzy