Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

PACHOŃSKIEGO SKY – doskonale zaprojektowana inwestycja

Kraków, Prądnik Biały, ul. H. Pachońskiego

2023-03-09

PACHOŃSKIEGO SKY – doskonale zaprojektowana inwestycja


PACHOŃSKIEGO SKY to adres w północnej części Krakowa, pod którym powstają 4 budynki wielorodzinne o nowoczesnej architekturze. Zakończenie inwestycji planowane jest w IV kwartale 2024 roku!

W ramach inwestycji zaprojektowano 328 funkcjonalnych i przestronnych lokali mieszkalnych posiadającychod 1 do 5 pokoi. Mieszkania zróżnicowane będą pod względem metrażu zaczynając od najmniejszych 25 mkw., kończąc na 109 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia lub ogródek.
 

PACHOŃSKIEGO SKY nowoczesność idąca w parze z komfortem

Mając na uwadze komfort osób zmotoryzowanych w ramach projektu PACHOŃSKIEGO SKY przewidziano wielostanowiskowe parkingi w garażach podziemnych. Dostęp do pięter zapewnią cichobieżne windy. Natomiastprzed budynkiem powstanie 415 naziemnych miejsc postojowych.
 
Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe.

Inwestycja zostanie również dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ciągi komunikacyjne pozwolą także na swobodne poruszanie się rodzicom z wózkami dziecięcymi.

 

Inwestycja PACHOŃSKIEGO SKY znakomita lokalizacja w zielonej dzielnicy Krakowa

 
Inwestycja położona jest w zielonej dzielnicy Krakowa, gdzie sąsiedztwo aż dwóch parków (Krowoderski, im. Stanisława Wyspiańskiego oraz T. Kościuszki) umili relaks po pracy! To znakomite miejsca do aktywnego wypoczynku: z boiskami sportowymi, przestrzenią do street workoutu czy wybiegiem dla psów. Najmłodszych ucieszyć powinien dostęp do placu zabaw, który znajduje się nieopodal inwestycji.
 
Do Rynku Głównego, który przyciąga cudownymi zabytkami i klimatycznymi kawiarniami mieszkańcy dostaną się w zaledwie kilkanaście minut, z kolei na urokliwy i tajemniczy Kazimierz w 25 minut.

Dogodne
połączenia komunikacji miejskiej sprawia, że do centrum, jak i w inne rejony Krakowa z łatwościąda się dotrzeć autobusem lub tramwajem. W przyszłości będzie jeszcze wygodniej wszystko dzięki szybkiemutramwajowi, jaki zostanie uruchomiony w pobliżu PACHOŃSKIEGO SKY. Kierowcy z pewnością docenią bliskość ul. Opolskiej, która pełni rolę głównej trasy przelotowej. Nie będzie też problemów z zagranicznymi delegacjami i wyjazdami na wakacje, ponieważ lotnisko w Balicach oddalone jest jedynie o 20 minut drogi samochodem. 
 


Dane inwestycji:
 
Biuro Sprzedaży: Ul. Pachońskiego , 31-223 Kraków
+48 798 006 005
 
 
 

Źródło: KRN.pl | 2023-03-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniadomy na sprzedaż powiat Lublinieckidomy na wynajem powiat Kępińskidomy na sprzedaż gmina Ciechocinlokale użytkowe na wynajem gmina Chełmnodomy na sprzedaż w Walewicachdomy na wynajem w Upałty Małedomy na sprzedaż w Sokołowie

Deweloperzy

);