Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Symbioza

2018-07-20


W dzielnicy Czyżyny w Krakowie powstaje inwestycja mieszkaniowa przy ul. Sołtysowskiej Osiedle Symbioza.

Jednym z aspektów, na jaki zwracają uwagę osoby zainteresowane zakupem mieszkania, są tereny zielone i przyjazne otoczenie. Zmęczeni tłokiem, gwarem i zabetonowanym krajobrazem coraz częściej poszukujemy wytchnienia od tego, co miejskie, kierując się w stronę natury i ciszy. Jednocześnie nadal istotne pozostają odległości, jakie będą nas dzielić od miejsc, które odwiedzamy na co dzień. Sprawne przemieszczanie się pomiędzy domem a pracą, bliskość niezbędnego zaplecza handlowo-usługowego i okazja do odpoczynku w relaksujących warunkach to czynniki pomagające nie tylko dobrze zorganizować każdy dzień, ale także wygospodarować więcej wolnego czasu. Atuty takie jak spokój, zieleń, przestrzeń są kluczowe przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, domatorów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie przyjazne otoczenie.

Dzielnice, które dotychczas nie były rozpatrywane pod względem idealnego miejsca zamieszkania, teraz zyskują na popularności. Dlatego osoby poszukujące inwestycji mieszkaniowej coraz częściej wybierają oferty poza ścisłym centrum, a zainteresowaniem cieszą się dzielnice położone w północnej części miasta. Jedną z nich są Czyżyny. Rozwój, jaki można zaobserwować w ostatnim czasie w tamtejszym rejonie sprawia, że są one postrzegane jako atrakcyjna lokalizacja. Osoby, które już zdecydowały się tam zamieszkać, doceniają prężnie działającą komunikację miejską, a także bogactwo terenów zielonych.

Osiedle Symbioza to nowy projekt mieszkaniowy powstający przy ul. Sołtysowskiej. W pierwszym etapie inwestycji wybudowany zostanie 6-kondygnacyjny budynek, mieszczący 56 mieszkań. W zależności od potrzeb klientów, deweloper ma w swoje ofercie lokale z 2, 3 i 4 pokojami. Ich metraż waha się od ponad 33 do ponad 66 mkw. Całość została tak zaprojektowana, żeby sprostać oczekiwaniom rodzin z dziećmi, dlatego też na terenie inwestycji powstanie również kreatywny plac zabaw, co zadowoli najmłodszych mieszkańców. Dorośli natomiast będą mogli nawiązywać relacje międzysąsiedzkie w klubie sąsiedzkim oraz ogrodzie sąsiedzkim. Oprócz tego w zasięgu kilku kroków znajdują się Łąki Nowohuckie i ogrody działkowe.

Z myślą o wygodzie mieszkańców na Osiedlu Symbioza wygospodarowano wózkownię, rowerownię oraz garaż podziemny z 24 miejscami postojowymi. W pobliżu funkcjonuje dobrze rozwinięta komunikacja miejska, umożliwiająca sprawne dotarcie nie tylko do centrum miasta, ale też pozostałych rejonów Krakowa.

Ceny mieszkań w ofercie Osiedle Symbioza mieszczą się w przedziale 5716-6500 zł/mkw., a na termin oddania do użytkowania wyznaczono III kwartał 2019 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-07-20

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Enklawa Białowieska
Osiedle Lawendowa 3
Domy Piltza 16
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Oaza Bronowice

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemhale i magazyny do kupieniakamienice do kupieniadomy na wynajem powiat Białostockimieszkania na sprzedaż powiat Piaseczyńskimieszkania na sprzedaż gmina Krotoszynmieszkania na wynajem gmina Stęszewdomy na wynajem w Dobrydziałdomy na sprzedaż w Mękwamieszkania na wynajem w Kocięcin-Tworki

Deweloperzy