Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Pasteura II Etap

2019-09-17


W dzielnicy Prądnik Biały powstaje II etap inwestycji Osiedle Pasteura, realizowanej przez spółkę Tętnowski Development.

Przedsięwzięcie tym razem obejmie 85 mieszkań rozmieszczonych w zabudowie liczącej 3 kondygnacje. Niewielka wysokość budynków sprzyja utrzymaniu kameralnego charakteru osiedla, co szczególnie docenią rodziny z dziećmi.

Lokalizacja wraz z estetyką tworzą niepowtarzalny efekt. Kolorystyka brył została utrzymana w spokojnych odcieniach, dzięki czemu spójnie wkomponowuje się otaczającą ją roślinność. Dzięki temu całość zyskuje nowoczesny wyraz, typowy dla miejskiego stylu. Jednocześnie inwestycji towarzyszą tereny zielone, co stwarza warunki do chwili relaksu w przydomowym „podwórku”. Ponadto domatorzy ucieszą się z balkonów, tarasów i loggi, które pozwolą równocześnie cieszyć się domowym zaciszem i przebywaniem na powietrzu. Dodatkowo na terenie inwestycji zaplanowano ścieżki spacerowe oraz place zabaw dla najmłodszych. Atrakcją okażą się też stanowiska do gry w szachy.

Rodzinny klimat osiedla sprzyja zadomowieniu się tutaj przede wszystkim klientom z dziećmi. Wybór odpowiedniego mieszkania ułatwi zróżnicowany metraż, jaki zawiera oferta. Z kolei funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli mieszkańcom optymalnie dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb. Swoje miejsce odnajdą tutaj zarówno osoby nastawione na mieszkanie w kawalerkach, jak i w nieco większych mieszkaniach. Zainteresowani będą mogli zdecydować się na lokale z 1,2,3 lub 4 pokojami, a powierzchnie liczą od ponad 30 do ok. 77 mkw. Na zmotoryzowanych czekają wygodne miejsca w garażu podziemnym, a dla lepszego komfortu w inwestycji można będzie kupić także komórkę lokatorską.

Niewątpliwym atutem Osiedla Pasteura jest lokalizacja. Adres przy ul. Pasteura w Krakowie należy do dzielnicy Prądnik Biały, jednej z najbardziej popularnych wśród osób poszukujących mieszkania. Ten rejon Krakowa jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta, więc dotarcie do najważniejszych miejsc nie będzie stanowiło problemu. Oprócz tego w niewielkiej odległości od osiedla znajdują się przedszkola, szkoły oraz szpital. Nie brakuje także rekreacyjnych terenów zielonych – w okolicy jest bowiem park Tadeusza Kościuszki.  

Osiedle Pasteura etap II zostanie oddane do użytkowania w I kwartale 2021 r., a ceny wahają się od 7500 do 8700 zł/mkw.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-09-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedażgaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Zawierciańskilokale użytkowe na wynajem powiat Wrzesińskilokale użytkowe na wynajem gmina Łaszczówmieszkania na sprzedaż gmina Białadomy na sprzedaż w Piastowiemieszkania na wynajem w Dybkachmieszkania na wynajem w Białczynie

Deweloperzy

);