Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle KrK Etap I i II

2020-11-10

Osiedle KrK Etap I i II


Kochasz życie w mieście? KrK to miejsce dla Ciebie!

Inwestycja KrK zlokalizowana jest na krakowskich Bronowicach, przy  ul. Stańczyka (4 km od centrum Krakowa) i jest realizowana przez dewelopera Echo Investment S.A.

Deweloper przygotował w ramach inwestycji 211 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 27 mkw. do 98 mkw. w układach od 1 do 4 pokoi. W podziemnej kondygnacji znajdują się garaże z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Do inwestycji przynależą także dodatkowe miejsca parkingowe naziemne.

W standardzie każdego mieszkania dostępne są rozwiązania Echo Smart do zdalnego zarządzania mieszkaniami, a na terenie całej inwestycji rozwiązania life services, takie jak: inteligentne skrzynki „Pakomatic Tetris” obsługiwane ze smartfonów, stanowiska do carsharingu, punkt ładowania pojazdów elektrycznych, wieszaki rowerowe.

Doskonała lokalizacja, śródmiejska atmosfera, kompleksowa infrastruktura na wyciągniecie ręki – to wyróżnia inwestycję KrK etap I i II

To miejsce doskonale skomunikowane ze wszystkimi najważniejszymi punktami w mieście. W niedalekiej odległości od Osiedla KrK mieszczą się uczelnie wyższe oraz liczne kompleksy biurowe.

W sąsiedztwie osiedla znajduje się szeroki wybór oferty lokali gastronomicznych oraz infrastruktury usługowo-handlowej.
Dla aktywnych, w pobliżu znajdują się siłownie, kluby fitness, na niedaleko położonym terenie kampusu AGH mieści się ogólnodostępny basen sportowy, korty oraz boiska.

KrK – dbamy o środowisko

Inwestycja KrK jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, dla których ważne jest dbanie o środowisko i jakość powietrza w mieście. Zastosowane rozwiązania sprzyjają bardziej ekologicznemu przemieszczaniu się w wielkomiejskiej przestrzeni. Niekoniecznie zawsze za pomocą czterech kółek. Dla tych, którzy nad samochody przedkładają poruszanie się po mieście rowerem, zastosowano na terenie osiedla infrastrukturę rowerową. Dla tych, którzy wybierają pojazdy elektryczne – ogólnodostępną ładowarkę do e-pojazdów.

Ten punkt Bronowic jest doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami miasta dzięki miejskiej komunikacji autobusowej i tramwajowej. W odległości kilkuset metrów od Osiedla KrK znajduje się najbliższy przystanek komunikacji miejskiej.

Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

Firma deweloperska Echo Investment zrealizowała w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą. 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-11-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażinne nieruchomości na zamianękamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Pilskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Ropczycko-Sędziszowskimieszkania na wynajem gmina Papowo Biskupielokale użytkowe na wynajem gmina Wodzisław Śląskimieszkania na wynajem w Gozdek Drugimieszkania na sprzedaż w Chwalborzycachdomy na wynajem w Czystych

Deweloperzy

);