Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Bonarka Living

2020-10-22

Osiedle Bonarka Living


Nowa, wyjątkowa inwestycja od Echo Investment

U zbiegu ulic Przyjaźni Polsko-Węgierskiej i Puszkarskiej w Krakowie,  tuż obok Centrum Handlowego Bonarka powstaje najnowsza inwestycja Echo Investment – Osiedle Bonarka Living.

Osiedle Bonarka Living to 7-piętrowy budynek ze 143 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni od 40 do 105 mkw., wszystkie posiadają balkon lub ogródek.

W inwestycji znajdziemy szereg rozwiązań Echo Smart (zdalne zarządzanie mieszkaniem) i lifeservices takie jak: inteligentne skrzynki pocztowe, stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych, stanowisko carsharingu, stojaki i na rowery, podziemny garaż z boksami na jednoślady, parkingi naziemne, podziemne i rodzinne.

Osiedle Bonarka Living – wszystko na miejscu!

Inwestycja znajduje się w południowej części Krakowa, w dzielnicy Podgórze Duchackie. W najbliższym sąsiedztwie nowej inwestycji znajdują się: jedno z największych centrów handlowych Bonarka City Center – 1 min, Castorama, kompleks biurowy Bonarka4Business, opieka medyczna, placówki edukacyjne oraz rozległe tereny zielone oraz rozległe tereny zielone – ponad 40 ha zielonej przestrzeni z rezerwatem przyrody Bonarka na czele, kamieniołomem Liban i jednym z ulubionych punktów widokowych krakowian – kopcem Krakusa. Przyszli mieszkańcy Bonarka Living będą mieli wszystko na miejscu, na wyciągniecie ręki.

15 minut do Centrum

Osiedle Bonarka Living to także doskonała komunikacja. Inwestycja znajduje się zaledwie 15 min od ścisłego centrum Krakowa, z którym, jak i z resztą miasta doskonałe połączenie zapewniają:

  • regularne kursy miejskich linii autobusowych i tramwajowych;
  • oddalony o 180 metrów najbliższy przystanek komunikacyjny;
  • kładka i ścieżka rowerowa w stronę centrum (ok. 9 min do Bulwarów Wiślanych);
  • właśnie budowany przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej (ok. 1 min od inwestycji);
  • planowana budowa Ronda ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej / ul. Fredry;
  • nieopodal przebiega droga krajowa nr 7, będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicy Krakowa.

Sprzedaż inwestycji uruchomiona została na przełomie lipca i sierpnia, z czego w tym momencie sprzedane jest ponad 35 proc. mieszkań.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-10-22

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedażinne nieruchomości na zamianędomy na sprzedaż powiat M. Płockmieszkania na sprzedaż powiat Tatrzańskimieszkania na wynajem gmina Olesnomieszkania na sprzedaż gmina Sulejówekmieszkania na wynajem w Tyniedomy na sprzedaż w Soborowodomy na sprzedaż w Bronowicach

Deweloperzy

);