Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nowy Port II

2018-02-05


Dzięki spółce INKOM we wrocławskich Swojczycach powstaje inwestycja mieszkaniowa Nowy Port II.

Wrocław:

Nowy Port II to miejsce stworzone z myślą o osobach, które chciałyby, aby ich miejsce zamieszkania gwarantowało dostęp do centrum miasta, ale znajdowało się w spokojnej okolicy, pozwalającej na odpoczynek od miejskiego zgiełku. Inwestycja powstaje przy ul. Chałupniczej we wrocławskich Swojczycach, skąd w łatwy sposób można dotrzeć do najważniejszych miejsc, tj. praca czy uczelnia, a sprawne przemieszczanie się zapewnia komunikacja miejska, a także kolej. Z Nowego Portu II z łatwością można się włączyć również w ruch na dalekosiężnych trasach w kierunku Wschodniej Obwodnicy Wrocławia czy Warszawy. Zwolennicy rowerów będą mogli przedostać się na Plac Grunwaldzki, Rędzin czy Jelcz, dzięki ścieżce rowerowej, biegnącej wzdłuż nadodrzańskich wałów. Atrakcyjna lokalizacja przedsięwzięcia to także dostęp do bogatych terenów zielonych. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się bowiem stawy podlegające ochronie Zarządu Zieleni Miejskiej. Tym samym mieszkańcy Nowego Portu II nie tylko ze swoich okien będą mogli podziwiać malownicze widoki, ale przede wszystkim wypoczną wśród natury. Czas wolny można tutaj spędzać na wiele sposobów, dlatego opcje dla siebie znajdą zarówno zwolennicy spokojnej rekreacji, jak i miłośnicy sportów. Jednoczesny dostęp do wszystkich atutów, jakie daje duże miasto oraz bliskość przyrody, kompleksowo zaspokaja jedne z najważniejszych potrzeb, wpływających na dobre samopoczucie. Przyjazna do życia przestrzeń, cisza i zielone otoczenie pozytywnie wpływają na komfort życia.

Nie bez znaczenia pozostaje także standard inwestycji. Realizowana zabudowa obejmuje 3 kondygnacje, gdzie łącznie powstaną 72 mieszkania. Ich powierzchnia mieści się w przedziale od 31,21 do 81,80 mkw., natomiast liczba pomieszczeń w poszczególnych lokalach wynosi od 1 do 4. Daje to możliwość wyboru najkorzystniejszego mieszkania, które spełni oczekiwania różnych grup klientów. Ofertę dla siebie odnajdą poszukujący wygodnych kawalerek, kameralnych lokali 2-pokojowych czy przestronnych mieszkań dla rodziny z dziećmi. Do każdego z nich, w zależności od kondygnacji, przyporządkowano taras lub balkon.

Dzięki dogodnej lokalizacji i niewielkiej odległości od ośrodków akademickich Wrocławia Nowy Port II jest atrakcyjny również dla osób planujących zakup nieruchomości pod wynajem. Ceny mieszkań rozpoczynają się już od 4 684 zł/mkw., a na datę oddania do użytkowania wyznaczono II kwartał 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-02-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażgaraże na sprzedażdomy na wynajemdomy na wynajem powiat M. Piekary Śląskielokale użytkowe na sprzedaż powiat Wejherowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Dobrelokale użytkowe na wynajem gmina Dzierzgońmieszkania na sprzedaż w Brudnów Trzecidomy na sprzedaż w Gąsiorowiemieszkania na sprzedaż w Stanisławowie

Deweloperzy