Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Myśliwska Solar Garden

Kraków, Podgórze, ul. Myśliwska

2020-08-07

Myśliwska Solar Garden


Zamieszkaj wygodnie i ekologicznie w nowej inwestycji Myśliwska Solar Garden na krakowskim Płaszowie.

Myśliwska Solar Garden – wybierz najlepszą lokalizację

Dobra lokalizacja to jeden z podstawowych aspektów, który biorą pod uwagę poszukujący nieruchomości do kupienia. Właśnie dla tych, którzy chcą na co dzień korzystać z miejskiej infrastruktury oraz atrakcyjnych zielonych przestrzeni rekreacyjnych grodu Kraka, doskonałym wyborem okaże się nowa inwestycja powstająca przy ul. Myśliwskiej –  Myśliwska Solar Garden.

Osiedle składające się z 3 czteropiętrowych budynków zlokalizowane jest zaledwie 3 km od centrum stolicy Małopolski, w dobrze skomunikowanej z całym miastem, rozwiniętej pod względem zaplecza usługowo-handlowego i zielonej części Płaszowa.

Niewątpliwą zaletą dla poszukujących nowego M, będą położone w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji tereny zielone. Rodziny z dziećmi, miłośnicy spacerów oraz uprawiania sportów czy właściciele czworonogów będą mogli spędzać wolny czas w oddalonych o ok. 200 metrów parkach Myśliwska i Rzeczny Ogród Płaszów. Blisko stąd znajdują się także Zalew Bagry oraz Całoroczne Centrum Sportów Zimowych.

O wygodzie codziennego życia pod tym adresem decyduje także bliskość kompleksowego zaplecza handlowo-usługowego, medycznego, edukacyjnego.

Ulica Myśliwska jest doskonale skomunikowana. Rozbudowana komunikacja miejska pozwala na szybki i wygodny dojazd do innych części miasta. Znajdują się tu zarówno przystanki linii autobusowych, jak i tramwajowych, a niedaleko stąd usytuowana jest także
stacja kolejowa Kraków-Płaszów.

 

Inwestycja przyjazna środowisku i niższe rachunki

Dbałość o środowisko to dla coraz większej części społeczeństwa sprawa bardzo istotna. Wybór odpowiedniego mieszkania również może przyczynić się do tego, że żyjemy bardziej lub mniej ekologicznie i świadomie.
Inwestycja Myśliwska Solar Garden ma pod tym względem więcej do zaproponowania niż pozostała oferta krakowskiego rynku mieszkaniowego. Na dachach wszystkich budynków zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne. Częściowe pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych będzie miało także pozytywny wpływ na kwestie ekonomiczne przyszłych lokatorów, ponieważ pozwoli na obniżenie rachunków za opłaty energii części wspólnych nieruchomości.


MIESZKAJ LEPIEJ w Myśliwska Solar Garden

Oferta lokali dostępnych w inwestycji Myśliwska jest niezwykle bogata i zróżnicowana oraz wyróżnia się dbałością o wygodę i funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Za projekt osiedla odpowiadają dwie krakowskie pracownie architektoniczne ION Architekci o raz SAAM Studio Architektoniczne, którym podczas prac nad projektem przyświecała idea „Mieszkać lepiej”. Swoje urzeczywistnienie ta myśl przewodnia znalazła w projektach niezwyle funkcjonalnych mieszkań i czesci wspólnych oferujących przyszłym mieszkańcom wiele innowacyjnych rozwiązań ułatwiających i uprzyjemniających codzienne funkcjonowanie we własnej przestrzeni domowej.
Wśród 157 dostępnych mieszkań znajdują się lokale, które zaspokoją potrzeby większości grup poszukujących nowego własnego M. Do wyboru są zarówno kawalerki, jak i większe 2, 3 i 4-pokojowe lokale o powierzchni od 25 do 75 mkw. Do części mieszkań przynależą balkony lub przestronne ogródki z tarasami na parterze. Na poziomie garażu oraz na zewnątrz budynku przewidziane są miejsca postojowe, a na piętrach oraz w garażu komórki lokatorskie.

Deweloperem inwestycji Myśliwska Solar Garden jest firma ASA Development, którą od 20 lat tworzy zespół specjalistów w branży deweloperskiej. Firma w swym portfolio ma wiele cieszących się dużą popularnością inwestycji mieszkaniowych oraz handlowych i sportowych na terenie całej Polski.

Generalnym wykonawcą osiedla jest INTER-BUD.

Inwestycja ma zostać ukończona w IV kwartale 2022 r.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-08-07

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy na wynajemkamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Kościańskimieszkania na wynajem powiat Żyrardowskidomy na wynajem gmina Górznolokale użytkowe na sprzedaż gmina Miedzichowodomy na sprzedaż w Borsukówcedomy na sprzedaż w Przyborowiedomy na wynajem w Głogowcu

Deweloperzy

);