Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Miodowa 42

2018-08-07


W jednym z najmodniejszych miejsc Krakowa, przy ul. Miodowej na Kazimierzu, powstaje luksusowa inwestycja mieszkaniowa. Atrakcyjne ceny przyciągają kupujących.

W Krakowie od lat popularnością cieszy się tutaj Kazimierz. Miejsce przyciąga swoim niepowtarzalnym klimatem i rozbudowaną ofertę kulturalno-rozrywkową. Wyjątkowa lokalizacja gwarantuje również dostęp do najsłynniejszych miejsc miasta i łatwe przemieszczanie się czy to za pomocą komunikacji miejskiej, czy też pieszo lub rowerem.

W tak wyjątkowej lokalizacji, jaką jest Kazimierz, powstaje inwestycja mieszkaniowa Miodowa 42. W ramach oferty dewelopera MPS INVESTMENT PAWEŁ SIEROTOWICZ, dostępne są prestiżowe apartamenty, które cechuje funkcjonalny układ pomieszczeń i elegancja. Walory estetyczne obiektu w połączeniu z praktycznymi rozwiązaniami sprawiają, że odpowiedź na swoje oczekiwania znajdą tutaj nawet najbardziej wymagający klienci. Architektura budynku z łatwością wkomponowuje się zarówno w historyczną zabudowę tej części, jak i nowoczesne trendy.

Powierzchnia mieszkań waha się w granicach od ponad 21 do 44 mkw., co dzięki praktycznemu zaprojektowaniu sprawia, że są one przytulne, a jednocześnie zapewniają komfort użytkowania. Obiekt liczy 7 kondygnacji, w tym jedną podziemną, gdzie wygospodarowano miejsca parkingowe. Do części mieszkań przydzielono prywatne ogródki lub balkony. Okazałe przeszklenia i instalacja klimatyzacji dopełniają luksusu całości. Co więcej, apartamenty można ze sobą łączyć. Pozwoli to na dostosowanie mieszkania do indywidualnych potrzeb kupującego.

Zakończenie prac przewidziano na koniec br., natomiast przekazanie nabywcom nastąpi w lutym 2019 r. Aktualne ceny mieszczą się w przedziale od 13400-14900 zł/mkw., co jest wyjątkowo korzystną stawką w śródmieściu. 


 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-08-07

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajeminne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Kędzierzyńsko-Kozielskimieszkania na sprzedaż powiat Żnińskidomy na wynajem gmina Lipinkilokale użytkowe na wynajem gmina Chocianówdomy na sprzedaż w Anieliniedomy na wynajem w Wyrębowiedomy na sprzedaż w Mucharzu

Deweloperzy

);