Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Lokum Deweloper buduje w Krakowie

2017-04-11


Wrocławska firma Lokum Deweloper uzyskała pozwolenie na budowę projektu Lokum Vista w Krakowie. Mieszkania będą charakteryzowały się podwyższonym standardem.

Kraków:

Firma Lokum Deweloper to wrocławskie przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w branży deweloperskiej. Trzynastoletnie doświadczenie na lokalnym rynku pozwoliło wypracować wysokie standardy pracy, które sprawdzą się też w innych miastach. Firma już rozszerzyła swoją działalność o realizację inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – deweloper uzyskał pozwolenie na budowę projektu Lokum Vista. Mieszkania przygotowywane w ramach tej oferty będą wyróżniać się ponadprzeciętnym standardem. Inwestycję usytuowano przy ul. Walerego Sławka, w południowej części miasta. Dzięki licznym połączeniom komunikacji autobusowej i tramwajowej lokalizacja ta pozwala korzystać w pełni z atrakcji centrum Krakowa. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Inwestycja jest usytuowana w niedalekiej odległości od obiektów handlowo-usługowych. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej mieszczą także mniejsze sklepy osiedlowe. Lokalizacja osiedla gwarantuje również dostęp do placówek edukacyjnych, służby zdrowia, ośrodków sportowych i terenów rekreacyjnych. Dzięki korzystnemu położeniu inwestycji jej mieszkańcy znajdą wytchnienie od codziennego pośpiechu i ulicznego zgiełku. Zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa i spokoju nie musi w tym przypadku oznaczać rezygnacji z ulubionych aktywności: zawodowych, towarzyskich czy sportowych. Istniejąca w rejonie ul. Walerego Sławka, odpowiednia infrastruktura komunikacyjna i handlowo-usługowa stanowi bowiem uzupełnienie przedsięwzięcia, czyniąc z Lokum Vista kompleksową ofertę, spełniającą oczekiwania różnych grup nabywców. Zgodnie z planem inwestora, projekt będzie realizowany etapowo. W efekcie powstaną funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 31 do 90 mkw. w różnych rozkładach, a także m.in. garaże podziemne oraz naziemne miejsca parkingowe.

Oferta obejmuje kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Pierwszy etap inwestycji zakłada budowę 146 mieszkań. Nabywcy mogą liczyć na dużą elastyczność w zakresie projektowania wnętrza. Można skorzystać z opcji zmiany podziału pomieszczeń: z 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią na 3-pokojowe z aneksem kuchennym.

Architektura osiedla charakteryzuje się elegancją, ujętą w prostą kaskadową formę brył. Prostota została tu niebanalnie zestawiona z nowoczesnym designem i pastelową kolorystyką elewacji. Oprócz mieszkań do dyspozycji lokatorów oddane zostaną części wspólne, przygotowane jako miejsca relaksu. W obrębie dziedzińców przewidziano place zabaw dla dzieci, fontanny oraz elementy małej architektury. Projekt obejmuje również przygotowanie strefy zieleni, pokrytej starannie dobraną roślinnością, m.in. magnoliami, różami okrywowymi, rozplenicami japońskimi. Dodatkową zaletą będą balkony, tarasy i niezależne ogródki przylegające do mieszkań. Teren osiedla zostanie ogrodzony i wyposażony w system monitoringu.

Warto zwrócić uwagę, że na krakowskim rynku deweloper prowadzi także inwestycję Lokum Siesta. Projekt ten powstaje w jednej z najpopularniejszych, a zarazem najszybciej rozwijających się dzielnic miasta – w Dębnikach, przy ulicach Kobierzyńskiej i Rzemieślniczej, w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcyjnych przyrodniczo terenów. Lokum Siesta zaprojektowano jako kompleks 5 budynków, w których powstanie łącznie 576 mieszkań.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-04-11

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Marine Hotel *****
Aleja Zbożowa etap III, IV
Villa sento
Projekt inwestycyjny -...
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Sand Hotel ****
Kamienica Retmana
Oaza Bronowice
Nowe Mieszkania w Czyżynach
Słoneczny Zakątek
Działki budowlane o...
Cystersów 26

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Kamienica Retmana

Kraków, Zwierzyniec, ul. M. Stachowicza 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Działki budowlane o...

VILPARK Charzyno (woj.... 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl