Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Lokum Deweloper buduje w Krakowie

2018-06-12


Wrocławska firma Lokum Deweloper uzyskała pozwolenie na budowę projektu Lokum Vista w Krakowie. Mieszkania będą charakteryzowały się podwyższonym standardem.

Kraków:

Firma Lokum Deweloper to wrocławskie przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w branży deweloperskiej. Trzynastoletnie doświadczenie na lokalnym rynku pozwoliło wypracować wysokie standardy pracy, które sprawdzą się też w innych miastach. Firma już rozszerzyła swoją działalność o realizację inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – deweloper uzyskał pozwolenie na budowę projektu Lokum Vista. Mieszkania przygotowywane w ramach tej oferty będą wyróżniać się ponadprzeciętnym standardem. Inwestycję usytuowano przy ul. Walerego Sławka, w południowej części miasta. Dzięki licznym połączeniom komunikacji autobusowej i tramwajowej lokalizacja ta pozwala korzystać w pełni z atrakcji centrum Krakowa. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Inwestycja jest usytuowana w niedalekiej odległości od obiektów handlowo-usługowych. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej mieszczą także mniejsze sklepy osiedlowe. Lokalizacja osiedla gwarantuje również dostęp do placówek edukacyjnych, służby zdrowia, ośrodków sportowych i terenów rekreacyjnych. Dzięki korzystnemu położeniu inwestycji jej mieszkańcy znajdą wytchnienie od codziennego pośpiechu i ulicznego zgiełku. Zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa i spokoju nie musi w tym przypadku oznaczać rezygnacji z ulubionych aktywności: zawodowych, towarzyskich czy sportowych. Istniejąca w rejonie ul. Walerego Sławka, odpowiednia infrastruktura komunikacyjna i handlowo-usługowa stanowi bowiem uzupełnienie przedsięwzięcia, czyniąc z Lokum Vista kompleksową ofertę, spełniającą oczekiwania różnych grup nabywców. Zgodnie z planem inwestora, projekt będzie realizowany etapowo. W efekcie powstaną funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 31 do 90 mkw. w różnych rozkładach, a także m.in. garaże podziemne oraz naziemne miejsca parkingowe.

Oferta obejmuje kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Pierwszy etap inwestycji zakłada budowę 146 mieszkań. Nabywcy mogą liczyć na dużą elastyczność w zakresie projektowania wnętrza. Można skorzystać z opcji zmiany podziału pomieszczeń: z 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią na 3-pokojowe z aneksem kuchennym.

Architektura osiedla charakteryzuje się elegancją, ujętą w prostą kaskadową formę brył. Prostota została tu niebanalnie zestawiona z nowoczesnym designem i pastelową kolorystyką elewacji. Oprócz mieszkań do dyspozycji lokatorów oddane zostaną części wspólne, przygotowane jako miejsca relaksu. W obrębie dziedzińców przewidziano place zabaw dla dzieci, fontanny oraz elementy małej architektury. Projekt obejmuje również przygotowanie strefy zieleni, pokrytej starannie dobraną roślinnością, m.in. magnoliami, różami okrywowymi, rozplenicami japońskimi. Dodatkową zaletą będą balkony, tarasy i niezależne ogródki przylegające do mieszkań. Teren osiedla zostanie ogrodzony i wyposażony w system monitoringu.

Warto zwrócić uwagę, że na krakowskim rynku deweloper prowadzi także inwestycję Lokum Siesta. Projekt ten powstaje w jednej z najpopularniejszych, a zarazem najszybciej rozwijających się dzielnic miasta – w Dębnikach, przy ulicach Kobierzyńskiej i Rzemieślniczej, w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcyjnych przyrodniczo terenów. Lokum Siesta zaprojektowano jako kompleks 5 budynków, w których powstanie łącznie 576 mieszkań.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-06-12

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Budynek mieszkalny przy ul....
Oaza Bronowice
Domy Piltza 16
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Willa Słowicza

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 


 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Włoszczowskilokale użytkowe na wynajem powiat Strzeleckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Strzelcemieszkania na sprzedaż gmina Radzanowodomy na wynajem w Witkowice-Wybudowaniedomy na sprzedaż w Ignacewiemieszkania na sprzedaż w Klimusinie

Deweloperzy