Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kościuszki 22 - Twoje miejsce w Krakowie

2023-09-20

Kościuszki 22 - Twoje miejsce w Krakowie


Kościuszki 22 to elegancka, sześciokondygnacyjna kamienica położona w sercu Krakowa, które tętni życiem dniem i nocą. Z jej okien rozpościera się malowniczy widok na Wawel i Wisłę, czyniąc tę inwestycję jedną z ostatnich tak doskonale zlokalizowanych w mieście.

Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach apartamenty łączą klasyczny styl kamienicy wielkomiejskiej z nowoczesnym designem. Lokalizacja Kościuszki 22 jest wręcz unikatowa – w zasięgu ręki Wzgórze Wawelskie, Wisła oraz rozległe zielone tereny, takie jak Błonia czy Pasmo Sowińca z charakterystycznym Kopcem Kościuszki.

 

Niebanalna architektura budynku harmonijnie łączy w sobie elementy historyczne z nowoczesnymi rozwiązaniami, dostosowanymi do potrzeb przyszłych mieszkańców. Dodatkowo, cała inwestycja jest w pełni zgodna z założeniami projektu mającego na celu przywrócenie ulicy Kościuszki jej dawnego, wielkomiejskiego charakteru.

 

W ramach trwającej rewitalizacji ulicy Kościuszki mieszkańcy mogą spodziewać się jeszcze wygodniejszej komunikacji, większej ilości zieleni, szerszych chodników oraz nowych ścieżek rowerowych i przystanków wiedeńskich.

 

W Kościuszki 22 każdy detal został przemyślany tak, aby zapewnić mieszkańcom komfort i satysfakcję z życia w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Krakowie. To nie tylko inwestycja w nieruchomość, ale przede wszystkim inwestycja w jakość życia. Jeśli cenisz sobie połączenie nowoczesności z historią, miejski styl życia z kulturalnym tłem oraz komfort z elegancją – Kościuszki 22 zostało stworzone właśnie dla Ciebie.

 

Zakończenie prac budowlanych planowane jest na I/II kw. 2023 r.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2023-09-20

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Warszawski zachodnidomy na wynajem powiat Gliwickidomy na wynajem gmina Sucha Beskidzkamieszkania na sprzedaż gmina Miastków Kościelnymieszkania na wynajem w Gaj Stolarskimieszkania na wynajem w Żółwiniemieszkania na wynajem w Rurce

Deweloperzy

);