Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Jordanowska

2020-11-19

Jordanowska


Komfortowe mieszkanie dla współczesnej rodziny

Ul. Jordanowska znajduje się w północnej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik Biały, w niewielkim oddaleniu od jednej z głównych arterii tej części stolicy Małopolski – ul. Łokietka. Właśnie tu powstaje nowy kameralny kompleks mieszkalny od firmy deweloperskiej Modern Living Development Sp. z o.o.

Jest to lokalizacja ze wszech miar korzystna i chętnie wybierana przez krakowian na miejsce do życia. Wpływają na to m.in.: wygodna i sprawna komunikacja z centrum miasta oraz innymi dzielnicami, a także rozbudowana infrastruktura miejska. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne obiekty handlowe i usługowe: Galeria Bronowicka, Ikea, Castorama, Obi, Biedronka, Lidl oraz wiele mniejszych sklepów spożywczych. Jest tu także szkoła podstawowa, kościół oraz usługi kosmetyczne i fryzjerskie.

Inwestycja Jordanowska będzie doskonałym wyborem dla wszystkich, dla których ważny jest bliski kontakt z naturą i życie w otoczeniu zieleni. Bezpośrednie sąsiedztwo obszaru Tonie Łaki pozwoli przyszłym mieszkańcom inwestycji przy ul. Jordanowskiej na codzienny relaks i rekreację na przestronnych terenach zielonych. 

Niebanalna architektura

Inwestycja  Jordanowska wyróżnia się nowoczesną i niebanalną architekturą. Uwagę zwracają modernistyczna bryła budynku, eleganckie i utrzymane w ciemnej kolorystyce elewacje, charakterystyczne duże trójszybowe przeszklenia, które bezpośrednio przekładają się także na komfort mieszkania w budynkach.

Komfort życia w inwestycji Jordanowska

Podczas projektowania i realizacji inwestycji położono duży nacisk na zapewnienie przyszłym mieszkańcom jak największego poczucia prywatności. Dlatego składa się ona z zaledwie 12 budynków w zabudowie szeregowej. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależą ogrody.

W każdym segmencie znajdują się 2 mieszkania, jedno dwupoziomowe o powierzchni 89 mkw. oraz drugie o powierzchni 45 mkw. znajdujące się na 2 pietrze budynku. Każde z mieszkań posiada oddzielne wejście, bez części współdzielonych z sąsiadami.

Na terenie osiedla znajdują się miejsca postojowe, inwestycja jest ogrodzona i wyposażona w wideodomofon przy wejściu.

Termin realizacji inwestycji Jordanowska zaplanowano na IV kwartał 2021 roku.

 
 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-11-19

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice na sprzedażkamienice na zamianędomy na sprzedaż powiat Oławskidomy na wynajem powiat Olkuskilokale użytkowe na wynajem gmina Suchedniówmieszkania na sprzedaż gmina Stara Kornicadomy na sprzedaż w Henrykdomy na sprzedaż w Kadłubiimieszkania na wynajem w Seroczynie

Deweloperzy

);