Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja ul. Dąbska/Lema - w sąsiedztwie parku

2017-02-01


Dogodna lokalizacja i interesująca architektura to wyróżniki, którymi cechuje się nowa inwestycja spółki Dasta Invest przy ul. Dąbskiej w dzielnicy Grzegórzki.

Kraków:

W dzielnicy Grzegórzki już wkrótce rozpoczną się prace budowlane związane z realizacją inwestycji grupy Dasta Invest. Przy ul. Dąbskiej powstanie pierwszy etap kompleksu mieszkaniowego, gdzie zainteresowani zakupem mieszkania w ofercie znajdą lokale o zróżnicowanym metrażu i dobrze zorganizowanym układzie pomieszczeń. W 7-kondygnacyjnej zabudowie mieścić się będą zarówno wygodne i kameralne 2-pokojowe mieszkania, jak i przestronne apartamenty z 5 pokojami. Ich zróżnicowane powierzchnie zajmują od 32 do 100 mkw, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać najbardziej dogodną dla siebie propozycję grupy Dasta Invest. Ponadto mieszkańcy, którzy zdecydują się na widokowe apartamenty rozmieszczone na 2 ostatnich piętrach, do swojej dyspozycji otrzymają przestronne tarasy. Zmotoryzowani lokatorzy bezpiecznie pozostawią swoje pojazdy na jednym z 104 miejsc postojowych, wygospodarowanych wewnątrz budynku.

Zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Sąsiedztwo jednego z największych krakowskich parków – Parku Lotników, stwarza wiele możliwości rekreacyjnych, dzięki czemu w czasie wolnym miłośnicy spacerów i rozrywki na otwartej przestrzeni zrelaksują się według własnych upodobań. Bliskość terenów zielonych to atut szczególnie istotny dla rodzin z dziećmi. Oprócz tego w pobliżu znajduje się TAURON Arena, oferująca mnóstwo wydarzenia kulturalno-rozrywkowych i Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema. Wszyscy zainteresowani lotnictwem będą mogli odwiedzać pobliskie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Korzyścią wynikającą z usytuowania inwestycji przy ul. Dąbskiej jest skomunikowanie z pozostałymi częściami Krakowa. Kursujące tutaj liczne linie komunikacji miejskiej pozwalają na sprawne i wygodne przemieszczanie się. Wykonywanie codziennych obowiązków ułatwi bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura najbliższej okolicy. Dostęp do licznych placówek edukacyjnych oraz sąsiedztwo punktów handlowo-usługowych (m.in. Galeria Plaza, centrum handlowe M1) pozwoli zaoszczędzić czas poświęcany na pokonywanie odległości.

Inwestycja ul. Dąbska/Lema przyciąga uwagę również ze względu na swoją nieprzeciętną architekturę i pieczołowicie zaprojektowane przestrzenie. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło na osiągnięcie ciekawego efektu estetycznego oraz wysokiej jakości wykonania. Odpowiedź na swoje potrzeby znajdą tu wszyscy ci, którzy cenią doskonałą lokalizację, niebanalną bryłę oraz dostęp do terenów zielonych.

Mieszkania w ramach projektu Dasty Invest zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2018 r., a ich ceny mieszczą się w przedziale od 6 800 do 7 700 zł/mkw.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-02-01

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Panorama Grabówki
Osiedle Piltza - Etap III
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Osiedle Krakowskie
Prestige City
Marine Hotel *****
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Cystersów 26
Działka na sprzedaż
Lokale usługowe
Villa sento

Panorama Grabówki

Grabówki 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Działka na sprzedaż

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska  

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny do kupieniahale i magazyny na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Świętochłowicelokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Suwałkimieszkania na sprzedaż gmina Żegocinamieszkania na wynajem gmina Przedbórzdomy na sprzedaż w Przedbórzumieszkania na wynajem w Lipnicymieszkania na sprzedaż w Gustawowie

Deweloperzy