Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja ul. Dąbska/Lema - w sąsiedztwie parku

2017-02-01


Dogodna lokalizacja i interesująca architektura to wyróżniki, którymi cechuje się nowa inwestycja spółki Dasta Invest przy ul. Dąbskiej w dzielnicy Grzegórzki.

Kraków:

W dzielnicy Grzegórzki już wkrótce rozpoczną się prace budowlane związane z realizacją inwestycji grupy Dasta Invest. Przy ul. Dąbskiej powstanie pierwszy etap kompleksu mieszkaniowego, gdzie zainteresowani zakupem mieszkania w ofercie znajdą lokale o zróżnicowanym metrażu i dobrze zorganizowanym układzie pomieszczeń. W 7-kondygnacyjnej zabudowie mieścić się będą zarówno wygodne i kameralne 2-pokojowe mieszkania, jak i przestronne apartamenty z 5 pokojami. Ich zróżnicowane powierzchnie zajmują od 32 do 100 mkw, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać najbardziej dogodną dla siebie propozycję grupy Dasta Invest. Ponadto mieszkańcy, którzy zdecydują się na widokowe apartamenty rozmieszczone na 2 ostatnich piętrach, do swojej dyspozycji otrzymają przestronne tarasy. Zmotoryzowani lokatorzy bezpiecznie pozostawią swoje pojazdy na jednym z 104 miejsc postojowych, wygospodarowanych wewnątrz budynku.

Zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Sąsiedztwo jednego z największych krakowskich parków – Parku Lotników, stwarza wiele możliwości rekreacyjnych, dzięki czemu w czasie wolnym miłośnicy spacerów i rozrywki na otwartej przestrzeni zrelaksują się według własnych upodobań. Bliskość terenów zielonych to atut szczególnie istotny dla rodzin z dziećmi. Oprócz tego w pobliżu znajduje się TAURON Arena, oferująca mnóstwo wydarzenia kulturalno-rozrywkowych i Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema. Wszyscy zainteresowani lotnictwem będą mogli odwiedzać pobliskie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Korzyścią wynikającą z usytuowania inwestycji przy ul. Dąbskiej jest skomunikowanie z pozostałymi częściami Krakowa. Kursujące tutaj liczne linie komunikacji miejskiej pozwalają na sprawne i wygodne przemieszczanie się. Wykonywanie codziennych obowiązków ułatwi bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura najbliższej okolicy. Dostęp do licznych placówek edukacyjnych oraz sąsiedztwo punktów handlowo-usługowych (m.in. Galeria Plaza, centrum handlowe M1) pozwoli zaoszczędzić czas poświęcany na pokonywanie odległości.

Inwestycja ul. Dąbska/Lema przyciąga uwagę również ze względu na swoją nieprzeciętną architekturę i pieczołowicie zaprojektowane przestrzenie. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło na osiągnięcie ciekawego efektu estetycznego oraz wysokiej jakości wykonania. Odpowiedź na swoje potrzeby znajdą tu wszyscy ci, którzy cenią doskonałą lokalizację, niebanalną bryłę oraz dostęp do terenów zielonych.

Mieszkania w ramach projektu Dasty Invest zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2018 r., a ich ceny mieszczą się w przedziale od 6 800 do 7 700 zł/mkw.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-02-01

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Przetarg nieruchomości...
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
CHE162PI47
Budynek mieszkalny przy ul....

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 
Super oferta: / poprzednia następna