Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja przy ul. Dębskiego

2018-02-01


Dla osób poszukujących spokojnej okolicy, wolnej od zabetonowanych blokowisk, w krakowskich Swoszowicach powstaje inwestycja, która spełni wymagania rodzin z dziećmi oraz zwolenników niewielkich osiedli.

Kraków, Swoszowice:

Przy ulicy Dębskiego w Krakowie firma deweloperska Villa-Rudnicki przygotowuje projekt mieszkaniowy. W ramach przedsięwzięcia powstanie kameralna zabudowa licząca 16 mieszkań usytuowanych w niewielkich budynkach. Charakter inwestycji sprawia, że jej mieszkańcy odczują rodzinny klimat, a przyjazna atmosfera ułatwi zawiązywanie relacji międzysąsiedzkich. Niska zabudowa jednorodzinna zapewni komfort, którego bardzo często brakuje w osiedlach wielorodzinnych. Miejsce dla siebie znajdą tutaj zarówno osoby aktywne, jak i poszukujący wytchnienia od zgiełku miasta. Za jeden z atutów lokalizacji można uznać jednoczesny łatwy dostęp do terenów zielonych i centrum miasta. Bliskość obwodnicy umożliwi sprawne włączenie się do ruchu w dalekobieżne trasy, dzięki czemu weekend z Zakopanem czy załatwienie spraw biznesowych w Warszawie lub Katowicach nie będzie stanowiło problemu. Ponadto w pobliżu inwestycji przy ul. Dębskiego przewidziano ulokowanie przystanków komunikacji miejskiej, co pozwoli na sprawne połączenie z dowolnymi rejonami Krakowa. Oprócz tego niewielka odległość dzieląca osiedle i centra handlowe, tj. Zakopianka, Solvay Park czy Castorama zapewnią dostęp do punktów handlowo-usługowych. Skupiające w jednym miejscu wiele różnorodnych usług, stwarzają warunki do aktywności fizycznej, dzięki klubom fitness czy kinowej rozrywki w Cinema City. Dodatkowo rodziny z dziećmi zadowoli lokalizacja 3 przedszkoli i 2 szkół podstawowych.

Inwestycja przy ul. Dębskiego to wygodne mieszkania, dostosowane do potrzeb różnych klientów. Dbałość o szczegóły już na etapie projektowania pozwoliła na stworzenie projektu o wysokiej jakości i wyjątkowym standardzie. Odpowiednio rozplanowana przestrzeń mieszkaniowa pozwala na jej optymalne wykorzystanie i użytkowe zaaranżowanie lokalu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń przekłada się na komfort domowników, a także pozwala dostosować wnętrze do ich oczekiwań. Przemyślane rozwiązania przejawiają się zarówno w estetyce, jak i kwestiach praktycznych. Zastosowanie ogrzewania podłogowego nie tylko umożliwi rezygnację z kaloryferów, ale przede wszystkim przyczyni się do obniżenia rachunków za ogrzewanie. W trosce o wygodę mieszkańców, mieszkania mają osobne wejścia – w przypadku lokali parterowych znajdują się one bezpośrednio na poziomie terenu, natomiast mieszkania na piętrze posiadają przeznaczoną do użytku właścicieli klatkę schodową.

Inwestycja przy ul. Dębskiego zostanie oddana do użytkowania w I kwartale 2019 r., a dostępne w ofercie mieszkania liczą od 58,14 do 62,84 mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-02-01

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Inowrocławskidomy na sprzedaż powiat Żarskidomy na wynajem gmina Stolnolokale użytkowe na wynajem gmina Masłowicemieszkania na wynajem w Luszowicachmieszkania na sprzedaż w Bogdańczowicachdomy na sprzedaż w Kalinie

Deweloperzy

);