Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja przy ul. Dębskiego

2018-02-01


Dla osób poszukujących spokojnej okolicy, wolnej od zabetonowanych blokowisk, w krakowskich Swoszowicach powstaje inwestycja, która spełni wymagania rodzin z dziećmi oraz zwolenników niewielkich osiedli.

Kraków, Swoszowice:

Przy ulicy Dębskiego w Krakowie firma deweloperska Villa-Rudnicki przygotowuje projekt mieszkaniowy. W ramach przedsięwzięcia powstanie kameralna zabudowa licząca 16 mieszkań usytuowanych w niewielkich budynkach. Charakter inwestycji sprawia, że jej mieszkańcy odczują rodzinny klimat, a przyjazna atmosfera ułatwi zawiązywanie relacji międzysąsiedzkich. Niska zabudowa jednorodzinna zapewni komfort, którego bardzo często brakuje w osiedlach wielorodzinnych. Miejsce dla siebie znajdą tutaj zarówno osoby aktywne, jak i poszukujący wytchnienia od zgiełku miasta. Za jeden z atutów lokalizacji można uznać jednoczesny łatwy dostęp do terenów zielonych i centrum miasta. Bliskość obwodnicy umożliwi sprawne włączenie się do ruchu w dalekobieżne trasy, dzięki czemu weekend z Zakopanem czy załatwienie spraw biznesowych w Warszawie lub Katowicach nie będzie stanowiło problemu. Ponadto w pobliżu inwestycji przy ul. Dębskiego przewidziano ulokowanie przystanków komunikacji miejskiej, co pozwoli na sprawne połączenie z dowolnymi rejonami Krakowa. Oprócz tego niewielka odległość dzieląca osiedle i centra handlowe, tj. Zakopianka, Solvay Park czy Castorama zapewnią dostęp do punktów handlowo-usługowych. Skupiające w jednym miejscu wiele różnorodnych usług, stwarzają warunki do aktywności fizycznej, dzięki klubom fitness czy kinowej rozrywki w Cinema City. Dodatkowo rodziny z dziećmi zadowoli lokalizacja 3 przedszkoli i 2 szkół podstawowych.

Inwestycja przy ul. Dębskiego to wygodne mieszkania, dostosowane do potrzeb różnych klientów. Dbałość o szczegóły już na etapie projektowania pozwoliła na stworzenie projektu o wysokiej jakości i wyjątkowym standardzie. Odpowiednio rozplanowana przestrzeń mieszkaniowa pozwala na jej optymalne wykorzystanie i użytkowe zaaranżowanie lokalu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń przekłada się na komfort domowników, a także pozwala dostosować wnętrze do ich oczekiwań. Przemyślane rozwiązania przejawiają się zarówno w estetyce, jak i kwestiach praktycznych. Zastosowanie ogrzewania podłogowego nie tylko umożliwi rezygnację z kaloryferów, ale przede wszystkim przyczyni się do obniżenia rachunków za ogrzewanie. W trosce o wygodę mieszkańców, mieszkania mają osobne wejścia – w przypadku lokali parterowych znajdują się one bezpośrednio na poziomie terenu, natomiast mieszkania na piętrze posiadają przeznaczoną do użytku właścicieli klatkę schodową.

Inwestycja przy ul. Dębskiego zostanie oddana do użytkowania w I kwartale 2019 r., a dostępne w ofercie mieszkania liczą od 58,14 do 62,84 mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-02-01

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna