Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

HOUSE4U - kameralne osiedle w Śledziejowicach

2017-09-26


Inwestycja HOUSE4U składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Osiedle znajduje się w Śledziejowicach, niedaleko Wieliczki i Krakowa.

Kameralne podmiejskie lokalizacje od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem osób poszukujących spokojnego i bezpiecznego miejsca do życia. Zakup mieszkania lub domu w niewielkiej miejscowości poprzedza analiza względów praktycznych, takich jak dostęp do miejsc pracy i obiektów użyteczności publicznej, odległość od dużego miasta czy infrastruktura komunikacyjna i handlowo-usługowa. Bliskie sąsiedztwo Wieliczki sprawia, że Śledziejowice spełniają wymienione wyżej wymagania, zapewniając jednocześnie swoim mieszkańcom odpoczynek od miejskiego zgiełku i bliskość natury. W takiej lokalizacji spółka HOUSE4U realizuje osiedle mieszkaniowe dla osób, które cenią nowoczesność, wygodę i kameralny charakter najbliższego otoczenia. Udziałowcami spółki są doświadczeni eksperci z branży budowlanej (w latach 2011-2015, niedaleko aktualnie realizowanego osiedla wybudowali kompleks 4 wolnostojących domów jednorodzinnych).

Inwestycja HOUSE4U składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita każdego z nich wynosi 126 mkw., użytkowa – 120 mkw. W ramach osiedla inwestor wygospodarował również przestrzenie zielone: działki o powierzchniach od 345 do 373 mkw. Dzięki temu kompleks stanowi nie tylko funkcjonalną, ale także estetyczną całość, zachęcającą do wypoczynku i rekreacji.

W każdym budynku zaprojektowano 4 sypialnie, salon, kuchnię, jadalnię, gabinet i dwie łazienki. O maksymalnym wykorzystaniu powierzchni świadczy również wydzielenie użytkowego poddasza. Na komfort użytkowania wpłyną także takie rozwiązania architektoniczne, jak duże przeszklenia czy zaplanowanie wyjścia na taras bezpośrednio z salonu. W odpowiedzi na oczekiwania nabywców, w obrębie osiedla przewidziano również wiaty garażowe.

Na okoliczną infrastrukturę składają się m.in. sklepy, stacja benzynowa, żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa. Biorąc pod uwagę układ drogowy i komunikację, istotny jest fakt, że w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się przystanek dla busów i autobusów oraz droga wyjazdowa na obwodnicę. Położenie Śledziejowic w odległości 4 km od Wieliczki i ok. 12 od centrum Krakowa, umożliwia kontynuowanie czy poszukiwanie pracy w obu tych miastach. Pozwala ponadto zachować dostęp do ich bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej.

Krajobraz miejscowości tworzą tereny zielone i rekreacyjne, przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, osobom starszym, miłośnikom spacerów, sportu czy innych form aktywnego wypoczynku.

Wygodne i przestronne domy w Śledziejowicach to interesująca alternatywa dla zakupu np. niedużego mieszkania w Krakowie czy innym dużym mieście. Warto zwrócić uwagę, że cena metra kwadratowego w przypadku inwestycji HOUSE4U kształtuje się znacznie poniżej krakowskiej średniej i wynosi od 3579 do 3897 zł/mkw.

Domy zostaną wykończone w standardzie deweloperskim. Zgodnie z harmonogramem inwestycji, budowa powinna zakończyć się na przełomie października i listopada 2017 r. Oddanie budynków do użytkowania zaplanowano na IV kw. bieżącego roku.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-09-26

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna