Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

HOUSE4U - kameralne osiedle w Śledziejowicach

2017-07-13


Inwestycja HOUSE4U składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Osiedle znajduje się w Śledziejowicach, niedaleko Wieliczki i Krakowa.

Kameralne podmiejskie lokalizacje od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem osób poszukujących spokojnego i bezpiecznego miejsca do życia. Zakup mieszkania lub domu w niewielkiej miejscowości poprzedza analiza względów praktycznych, takich jak dostęp do miejsc pracy i obiektów użyteczności publicznej, odległość od dużego miasta czy infrastruktura komunikacyjna i handlowo-usługowa. Bliskie sąsiedztwo Wieliczki sprawia, że Śledziejowice spełniają wymienione wyżej wymagania, zapewniając jednocześnie swoim mieszkańcom odpoczynek od miejskiego zgiełku i bliskość natury. W takiej lokalizacji spółka HOUSE4U realizuje osiedle mieszkaniowe dla osób, które cenią nowoczesność, wygodę i kameralny charakter najbliższego otoczenia. Udziałowcami spółki są doświadczeni eksperci z branży budowlanej (w latach 2011-2015, niedaleko aktualnie realizowanego osiedla wybudowali kompleks 4 wolnostojących domów jednorodzinnych).

Inwestycja HOUSE4U składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita każdego z nich wynosi 126 mkw., użytkowa – 120 mkw. W ramach osiedla inwestor wygospodarował również przestrzenie zielone: działki o powierzchniach od 345 do 373 mkw. Dzięki temu kompleks stanowi nie tylko funkcjonalną, ale także estetyczną całość, zachęcającą do wypoczynku i rekreacji.

W każdym budynku zaprojektowano 4 sypialnie, salon, kuchnię, jadalnię, gabinet i dwie łazienki. O maksymalnym wykorzystaniu powierzchni świadczy również wydzielenie użytkowego poddasza. Na komfort użytkowania wpłyną także takie rozwiązania architektoniczne, jak duże przeszklenia czy zaplanowanie wyjścia na taras bezpośrednio z salonu. W odpowiedzi na oczekiwania nabywców, w obrębie osiedla przewidziano również wiaty garażowe.

Na okoliczną infrastrukturę składają się m.in. sklepy, stacja benzynowa, żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa. Biorąc pod uwagę układ drogowy i komunikację, istotny jest fakt, że w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się przystanek dla busów i autobusów oraz droga wyjazdowa na obwodnicę. Położenie Śledziejowic w odległości 4 km od Wieliczki i ok. 12 od centrum Krakowa, umożliwia kontynuowanie czy poszukiwanie pracy w obu tych miastach. Pozwala ponadto zachować dostęp do ich bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej.

Krajobraz miejscowości tworzą tereny zielone i rekreacyjne, przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, osobom starszym, miłośnikom spacerów, sportu czy innych form aktywnego wypoczynku.

Wygodne i przestronne domy w Śledziejowicach to interesująca alternatywa dla zakupu np. niedużego mieszkania w Krakowie czy innym dużym mieście. Warto zwrócić uwagę, że cena metra kwadratowego w przypadku inwestycji HOUSE4U kształtuje się znacznie poniżej krakowskiej średniej i wynosi od 4056 do 4215/mkw.

Domy zostaną wykończone w standardzie deweloperskim. Zgodnie z harmonogramem inwestycji, budowa powinna zakończyć się na przełomie października i listopada 2017 r. Oddanie budynków do użytkowania zaplanowano na IV kw. bieżącego roku.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-07-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Villa sento
Sand Hotel ****
Marine Hotel *****
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Projekt inwestycyjny -...
Nowe Mieszkania w Czyżynach
Malownicza działka budowlana...
Kamienica Retmana
Działki budowlane o...
Słoneczny Zakątek
Cystersów 26

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

Malownicza działka budowlana...

Kraków/Rząska 

Kamienica Retmana

Kraków, Zwierzyniec, ul. M. Stachowicza 

Działki budowlane o...

VILPARK Charzyno (woj.... 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl