Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

HOUSE4U - kameralne osiedle w Śledziejowicach

2017-07-13


Inwestycja HOUSE4U składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Osiedle znajduje się w Śledziejowicach, niedaleko Wieliczki i Krakowa.

Kameralne podmiejskie lokalizacje od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem osób poszukujących spokojnego i bezpiecznego miejsca do życia. Zakup mieszkania lub domu w niewielkiej miejscowości poprzedza analiza względów praktycznych, takich jak dostęp do miejsc pracy i obiektów użyteczności publicznej, odległość od dużego miasta czy infrastruktura komunikacyjna i handlowo-usługowa. Bliskie sąsiedztwo Wieliczki sprawia, że Śledziejowice spełniają wymienione wyżej wymagania, zapewniając jednocześnie swoim mieszkańcom odpoczynek od miejskiego zgiełku i bliskość natury. W takiej lokalizacji spółka HOUSE4U realizuje osiedle mieszkaniowe dla osób, które cenią nowoczesność, wygodę i kameralny charakter najbliższego otoczenia. Udziałowcami spółki są doświadczeni eksperci z branży budowlanej (w latach 2011-2015, niedaleko aktualnie realizowanego osiedla wybudowali kompleks 4 wolnostojących domów jednorodzinnych).

Inwestycja HOUSE4U składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita każdego z nich wynosi 126 mkw., użytkowa – 120 mkw. W ramach osiedla inwestor wygospodarował również przestrzenie zielone: działki o powierzchniach od 345 do 373 mkw. Dzięki temu kompleks stanowi nie tylko funkcjonalną, ale także estetyczną całość, zachęcającą do wypoczynku i rekreacji.

W każdym budynku zaprojektowano 4 sypialnie, salon, kuchnię, jadalnię, gabinet i dwie łazienki. O maksymalnym wykorzystaniu powierzchni świadczy również wydzielenie użytkowego poddasza. Na komfort użytkowania wpłyną także takie rozwiązania architektoniczne, jak duże przeszklenia czy zaplanowanie wyjścia na taras bezpośrednio z salonu. W odpowiedzi na oczekiwania nabywców, w obrębie osiedla przewidziano również wiaty garażowe.

Na okoliczną infrastrukturę składają się m.in. sklepy, stacja benzynowa, żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa. Biorąc pod uwagę układ drogowy i komunikację, istotny jest fakt, że w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się przystanek dla busów i autobusów oraz droga wyjazdowa na obwodnicę. Położenie Śledziejowic w odległości 4 km od Wieliczki i ok. 12 od centrum Krakowa, umożliwia kontynuowanie czy poszukiwanie pracy w obu tych miastach. Pozwala ponadto zachować dostęp do ich bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej.

Krajobraz miejscowości tworzą tereny zielone i rekreacyjne, przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, osobom starszym, miłośnikom spacerów, sportu czy innych form aktywnego wypoczynku.

Wygodne i przestronne domy w Śledziejowicach to interesująca alternatywa dla zakupu np. niedużego mieszkania w Krakowie czy innym dużym mieście. Warto zwrócić uwagę, że cena metra kwadratowego w przypadku inwestycji HOUSE4U kształtuje się znacznie poniżej krakowskiej średniej i wynosi od 4056 do 4215/mkw.

Domy zostaną wykończone w standardzie deweloperskim. Zgodnie z harmonogramem inwestycji, budowa powinna zakończyć się na przełomie października i listopada 2017 r. Oddanie budynków do użytkowania zaplanowano na IV kw. bieżącego roku.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-07-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Mój Dom Etap IV
Projekt inwestycyjny -...
Lokale biurowe w centrum...
Osiedle Klonowe 14
Nowe Mieszkania w Czyżynach
Cystersów 26
Villa sento
Inwestycja Imperial Business...
Słoneczny Zakątek
Aleja Zbożowa etap III, IV
Marine Hotel *****
START Office
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Inwestycja Imperial Business...

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

START Office

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl