Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Grzegórzecka 15

2019-06-18


W dzielnicy Grzegórzki spółka Seima realizuje projekt Grzegórzecka 15. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w IV kwartale 2020 r.

Lokalizacja to kluczowy aspekt przy wyborze mieszkania – bez względu na to, czy ma ono zaspokoić własne potrzeby mieszkaniowe nabywców, czy też stanowić sposób na ulokowanie kapitału i czerpanie zysków. Im atrakcyjniejszy adres, tym więcej możliwości. Bliskość najważniejszych punktów w mieście to okazja nie tylko do atrakcyjnego spędzania czasu, ale przede wszystkim wygoda podczas załatwiania codziennych spraw.

Przy jednej z najważniejszych dla Krakowa arterii, ul. Grzegórzeckiej, spółka Seima realizuje projekt mieszkaniowy Grzegórzecka 15. W ramach inwestycji do użytkowania oddane zostaną 63 jednostki mieszkaniowe, których większość stanowią mieszkania 1-pokojowe. Zainteresowani będą mogli wybrać spośród metraży liczących od 27 do 58 mkw. Osadzenie na planie kwadratu pozwala na dogodne zagospodarowanie przestrzeni i funkcjonalne urządzenie swojego apartamentu. Atutem lokali są wygodne balkony i tarasy, a ich usytuowanie w południowym i południowo-zachodnim kierunku zapewnia optymalne doświetlenie. Przestronne wnętrza wpływają na komfort zamieszkiwania, dlatego zadbano, by były one ustawne i pozwalały na aranżację zgodną z indywidualnymi potrzebami.

Mieszkania oraz lokale usługowe udostępnione w ramach inwestycji będą się mieścić w kameralnym budynku wielorodzinnym. Jego prosta bryła harmonijnie wkomponowuje się w tutejszą zabudowę, przemyślany dobór elementów elewacyjnych nadaje stylowość. Elegancję obiektu podkreśla stonowana kolorystyka.

Dodatkowo dzielnica Grzegórzki, w której znajduje się Grzegórzecka 15, to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na mapie Krakowa. Wynika to m.in. z bliskości Rynku Głównego oraz dostępności komunikacyjnej czy rozrywkowej. Rejon, który wciąż się rozwija, daje mnóstwo możliwości do odnalezienia tutaj czegoś dla siebie – czy to mieszkania, czy też lokalu inwestycyjnego.

Atutem tego adresu jest sposobność dotarcia stąd do najważniejszych punktów stolicy Małopolski. Przemieszczanie się ułatwia rozbudowana infrastruktura komunikacyjna – zarówno miejska, jak i samochodowa. Rowerzyści i spacerowicze do swojej dyspozycji będą mieli szlaki pieszo-rowerowe. Mieszkając przy ul. Grzegórzeckiej, w kilkanaście minut można dojść lub dojechać nad Wisłę czy do Rynku Głównego. Blisko stąd także na historyczny Kazimierz oraz Wawel.

Ponadto w okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i miejsca rozrywki. Bogactwo oferty krakowskich klubów oraz stref rekreacyjnych to okazja do aktywnego spędzania czasu. Jest to zaleta, która docenią przede wszystkim osoby preferujące miejski styl życia.
 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-06-18

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Kaliszmieszkania na sprzedaż powiat M. Wrocławlokale użytkowe na wynajem gmina Chodzieżdomy na sprzedaż gmina Domaniewicemieszkania na wynajem w Mariancemieszkania na wynajem w Wojciechówcedomy na wynajem w Makowiskie

Deweloperzy

);