Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Grzegórzecka 15

2019-06-18


W dzielnicy Grzegórzki spółka Seima realizuje projekt Grzegórzecka 15. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w IV kwartale 2020 r.

Lokalizacja to kluczowy aspekt przy wyborze mieszkania – bez względu na to, czy ma ono zaspokoić własne potrzeby mieszkaniowe nabywców, czy też stanowić sposób na ulokowanie kapitału i czerpanie zysków. Im atrakcyjniejszy adres, tym więcej możliwości. Bliskość najważniejszych punktów w mieście to okazja nie tylko do atrakcyjnego spędzania czasu, ale przede wszystkim wygoda podczas załatwiania codziennych spraw.

Przy jednej z najważniejszych dla Krakowa arterii, ul. Grzegórzeckiej, spółka Seima realizuje projekt mieszkaniowy Grzegórzecka 15. W ramach inwestycji do użytkowania oddane zostaną 63 jednostki mieszkaniowe, których większość stanowią mieszkania 1-pokojowe. Zainteresowani będą mogli wybrać spośród metraży liczących od 27 do 58 mkw. Osadzenie na planie kwadratu pozwala na dogodne zagospodarowanie przestrzeni i funkcjonalne urządzenie swojego apartamentu. Atutem lokali są wygodne balkony i tarasy, a ich usytuowanie w południowym i południowo-zachodnim kierunku zapewnia optymalne doświetlenie. Przestronne wnętrza wpływają na komfort zamieszkiwania, dlatego zadbano, by były one ustawne i pozwalały na aranżację zgodną z indywidualnymi potrzebami.

Mieszkania oraz lokale usługowe udostępnione w ramach inwestycji będą się mieścić w kameralnym budynku wielorodzinnym. Jego prosta bryła harmonijnie wkomponowuje się w tutejszą zabudowę, przemyślany dobór elementów elewacyjnych nadaje stylowość. Elegancję obiektu podkreśla stonowana kolorystyka.

Dodatkowo dzielnica Grzegórzki, w której znajduje się Grzegórzecka 15, to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na mapie Krakowa. Wynika to m.in. z bliskości Rynku Głównego oraz dostępności komunikacyjnej czy rozrywkowej. Rejon, który wciąż się rozwija, daje mnóstwo możliwości do odnalezienia tutaj czegoś dla siebie – czy to mieszkania, czy też lokalu inwestycyjnego.

Atutem tego adresu jest sposobność dotarcia stąd do najważniejszych punktów stolicy Małopolski. Przemieszczanie się ułatwia rozbudowana infrastruktura komunikacyjna – zarówno miejska, jak i samochodowa. Rowerzyści i spacerowicze do swojej dyspozycji będą mieli szlaki pieszo-rowerowe. Mieszkając przy ul. Grzegórzeckiej, w kilkanaście minut można dojść lub dojechać nad Wisłę czy do Rynku Głównego. Blisko stąd także na historyczny Kazimierz oraz Wawel.

Ponadto w okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i miejsca rozrywki. Bogactwo oferty krakowskich klubów oraz stref rekreacyjnych to okazja do aktywnego spędzania czasu. Jest to zaleta, która docenią przede wszystkim osoby preferujące miejski styl życia.
 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-06-18

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażhale i magazyny do kupieniagaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Jaworznomieszkania na sprzedaż powiat Choszczeńskidomy na sprzedaż gmina Koronowolokale użytkowe na wynajem gmina Łańcutdomy na wynajem w Suszniedomy na wynajem w Janowiemieszkania na wynajem w Begnie

Deweloperzy

);