Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Grottgera 34 - wysoka jakość i niebanalna architektura

2017-03-07

Grottgera 34 - wysoka jakość i niebanalna architektura


Inwestycja przy ul. A. Grottgera w Krakowie wyróżnia się nowoczesną i atrakcyjną architekturą. To oferta dla wymagających nabywców.

Kraków:

Apartamentowiec Grottgera 34 został zaprojektowany przez znane krakowskie biuro architektoniczne INGARDEN & EWY. Pracownia zasłynęła wielokrotnie nagradzanymi projektami budynków użyteczności publicznej. Jako twórcy oryginalnych brył Małopolskiego Ogrodu Sztuki czy ICE Kraków Centrum Kongresowego mogą proponować nową jakość w budownictwie mieszkaniowym. Apartamentowiec przy ul. A. Grottgera wyróżnia się wobec tego nowoczesną i atrakcyjną architekturą, zrealizowaną z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Inwestycję przygotowała spółka Grottgera 34 Sp. z o.o. Sp. k. . Gwarancją wysokiego poziomu usług deweloperskich jest w tym przypadku m.in. wieloletnie doświadczenie inwestora na ogólnopolskim rynku nieruchomości. Projektując apartamentowiec, deweloper uwzględnił najważniejsze oczekiwania wymagających nabywców, w zakresie lokalizacji, dostępu do infrastruktury oraz funkcjonalności. Kamienica, w której do użytkowania oddane zostały apartamenty o różnym metrażu i rozkładzie wnętrz, powstała w dzielnicy Krowodrza. Obszar ten cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno osób, które planują zakup mieszkania, jak i potencjalnych najemców. Nabywcy nieruchomości w centrum mają zatem pewność, że inwestycja w tej części miasta gwarantuje bezpieczne zyski z wynajmu.

Z perspektywy nabywców, którzy poszukują mieszkania na swoje potrzeby, zaletą projektu Grottgera 34 jest kameralność. Apartamentowiec został wybudowany w cichym miejscu, oddalonym od ruchliwych ulic. W jego najbliższym sąsiedztwie znajduje się park z alejkami spacerowymi, z których chętnie korzystają rodziny z dziećmi, osoby starsze oraz miłośnicy wszelkich form aktywnego wypoczynku. Atrakcyjność otoczenia inwestycji wiąże się także z szerokim wyborem różnego rodzaju usług. W dzielnicy Krowodrza nie brakuje bowiem sklepów, szkół czy obiektów użyteczności publicznej.

Dobre położenie inwestycji sprawia, że odległość nie będzie przeszkodą dla wszystkich, którzy chcą jak najczęściej korzystać z atrakcji Starego Miasta. Zamiast spaceru w kierunku Rynku Głównego można zdecydować się także na szybki dojazd komunikacją publiczną. Dzięki licznym połączeniom tramwajowym i autobusowym dzielnica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Krakowa.

Oferta sprzedaży obejmuje 1-, 2- oraz 3-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 42,73 do 96,23. Ich ceny mieszczą się w granicach 9 400-10 500 zł/mkw.

Wizualizacja inwestycji Grottgera 34 w Krakowie
Wizualizacja inwestycji Grottgera 34 w Krakowie

Źródło: KRN.pl | 2017-03-07

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Cystersów 26
Prestige City
Lokale usługowe
Osiedle Piltza - Etap III
Marine Hotel *****
Oaza Bronowice
Villa sento
Osiedle Krakowskie
Sand Hotel ****
Panorama Grabówki
Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat M. Radommieszkania na sprzedaż powiat M. Koszalindomy na wynajem gmina Kańczugalokale użytkowe na sprzedaż gmina Szczecinekmieszkania na sprzedaż w Prandocin-Wysiołkumieszkania na wynajem w Wyciągmieszkania na wynajem w Kozarzewie

Deweloperzy