Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Glogera Park

2021-09-02

Glogera Park


Zamieszkaj w kameralnej inwestycji Glogera Park i znajdź swoje miejsce na ziemi.

Oczekiwania dotyczące życia w dużym mieście w ostatnich czasach coraz dynamiczniej się przeobrażają. Mieszkanie w dobrej wielkomiejskiej lokalizacji nie oznacza już tylko łatwego dostępu do rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego, restauracji, kin, teatrów, dużego wyboru wśród placówek edukacyjnych oraz łatwej komunikacji z miejscem pracy, nawet jeśli znajduje się ono kilka dzielnic od miejsca zamieszkania. Dziś coraz częściej, współcześni mieszkańcy nawet największych metropolii poszukują jeszcze jednego… łatwego dostępu do terenów zielonych i możliwości spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Styl życia preferujący aktywne spędzanie wolnego czasu w przyrodzie, rekreację na świeżym powietrzu w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania wymaga znalezienia odpowiedniego miejsca zamieszkania. Znalezienie lokum, które oprócz prywatnej oazy spokoju, miejsca odpoczynku i bezpiecznego domu rodzinnego, będzie także wygodną bazą wypadową do organizowania wieczek i mikro podróży to poważne wyzwanie.

Właśnie dla wielbicieli takiego stylu życia, którzy są zainteresowani zakupem mieszkania, idealną ofertą będzie nowa inwestycja zlokalizowana w północnej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik Biały.

Przy ulicy Glogera, firma deweloperska Budopol zrealizowała kameralną inwestycję mieszkaniową Glogera Park. Tworzą ja zaledwie dwa  budynki w niskiej zabudowie wielorodzinnej (są to domy dwupiętrowe z poddaszem użytkowym) połączone wspólnym garażem podziemnym.

 

Realizacja nowej kameralnej inwestycji Glogera Park na Prądniku Białym

W ofercie inwestycji Glogera Park znajdziesz:

 • 44 lokale mieszkalne o powierzchni od 30 do 68 m kw., 1-,2-,3- i 4-pokojowe,
 • każde mieszkanie z balkonem lub ogródkiem,
 • 42 miejsca w garażu podziemnym + 44  naziemne miejsca postojowe,
 • dostępne komórki lokatorskie,
 • własna kotłownia gazowa obsługująca oba budynki. 

Tym co wyróżnia Glogera Park na krakowskiej mapie nieruchomości jest jej lokalizacja, która pozwala na doskonały mariaż wygody mieszkania w dużym mieście i wyżej wspomnianego korzystania z możliwości życia blisko natury i realizowania aktywnego stylu życia na co dzień. Umożliwia to lokalizacja w pobliżu atrakcji turystycznych i obszarów zielonych, takich jak:

 • Szlak Orlich Gniazd,
 • Ojcowski Park Narodowy,
 • Dolinki Krakowskie,
 • Zamek w Korzkwi,
 • Fort Marszowiec,
 • Jaskinie Mamutowa i Wierzchowska.

Inwestycja znajduje się już na terenie Doliny Prądnika – ekologicznej enklawy utworzonej wzdłuż koryta rzeki. Władze miasta pracują nad projektem, według którego na tym terenie ma powstać olbrzymi park „Dolina Prądnika” o powierzchni nawet 150 ha. Teren przyszłego parku mógłby zostać połączony z Lasem Witkowickim i tym samym stałby się największym terenem zielonym w północnej części miasta.

  

Inwestycja Glogera Park położona jest na obrzeżach miasta, ale jest to punkt doskonale skomunikowany z centrum Krakowa oraz innymi dzielnicami:

 • W pobliżu przebiegają linie autobusowej i tramwajowej komunikacji miejskiej.
 • Miejska infrastruktura rowerowa pozwala dojechać do Rynku Głównego na rowerze w pół godziny.

Codzienne życie ułatwi także rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, dostęp do placówek edukacyjnych i medycznych.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2021-09-02

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęmieszkania na wynajemgaraże do kupieniadomy na wynajem powiat Janowskimieszkania na wynajem powiat Bieruńsko-Lędzińskilokale użytkowe na wynajem gmina Witkowomieszkania na wynajem gmina Leżajskmieszkania na sprzedaż w Popowie Kościelnymdomy na wynajem w Chruśnicachdomy na wynajem w Rossocha

Deweloperzy

);