Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Gdańska 12

2019-07-23


W dzielnicy Prądnik Czerwony powstaje inwestycja mieszkaniowa przy ul. Gdańskiej.

Północny rejon Krakowa jest bardzo dobrze skomunikowana nie tylko z centrum miasta, ale także z trasami prowadzącymi do najważniejszych polskich miast. W tej części stolicy Małopolski przebiegają drogi łączące ją z Wrocławiem, Warszawą, Rzeszowem czy Przemyślem. Jednocześnie cechuje ją bliskość rekreacyjnych terenów zielonych, tj. dolina Prądnika czy Jura Krakowsko-Częstochowska. W zasięgu kilku kilometrów te obszary będą dostępne dla mieszkańców osiedla, które realizowane jest przez Wspólnotę Inwest przy ul. Gdyńskiej w Krakowie.

Mieszkając przy ul. Gdyńskiej, w łatwy i szybki sposób można dotrzeć do centrum miasta, oddalonego jedynie o 3 km. Jednocześnie lokalizacja zapewnia dostęp do terenów zielonych, a mieszkańcy docenią kameralną atmosferę panującą w sąsiedztwie. W najbliższej okolicy dominuje bowiem zabudowa jednorodzinna i niska wielorodzinna. Budynek Gdańskiej 12 będzie liczył 4 kondygnacje, na których powstanie 36 mieszkań. W ramach inwestycji na najniższym poziomie utworzonych zostanie 26 garaży i 4 miejsca postojowe. Dodatkowo właściciele samochodów będą mogli pozostawiać swoje pojazdy na ogólnodostępnym parkingu zewnętrznym. Przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi piętrami umożliwi cichobieżna winda.

Dostępne w ofercie Wspólnoty Inwest lokale przy ul. Gdyńskiej zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach mieszkaniowych osób poszukujących mieszkania. Dlatego też do wyboru będą zarówno kompaktowe kawalerki, jak i praktyczne, dopasowane do oczekiwań rodzin z dziećmi apartamenty z 2, 3 lub 4 pokojami. Ich powierzchnie mieszczą się w przedziale od 31,70 do 73,73 mkw., a atutem przestrzeni mieszkalnej jest przede wszystkim ich funkcjonalne rozplanowanie. Na samopoczucie mieszkańców wpłynie nie tylko panujące tutaj cisza i spokój, ale także optymalne doświetlenie wnętrz. Osoby ceniące odpoczynek w domowym zaciszu ucieszą przestronne balkony i tarasy liczące 9-36 mkw.

Na codzienną wygodę wpływ będą miały także odległości dzielące inwestycję Gdańska 12 oraz odwiedzane codziennie punkty. Miejsca takie jak szkoły, żłobki, przychodnie czy punkty handlowo-usługowe znajdują się w pobliżu zabudowy, co ułatwi organizację każdego dnia. Ponadto w niewielkiej odległości mieści się centrum handlowe Krak-Chemii oraz galeria Serenada oraz pobliskie Park Wodny czy Multikino.

Inwestycja Gdańska 12 zostanie oddana do użytkowania w II kwartale 2020 r. 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-07-23

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęmieszkania na zamianękamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Włoszczowskimieszkania na sprzedaż powiat Suskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Nowa Wieś Wielkamieszkania na sprzedaż gmina Janowomieszkania na wynajem w Dziewcza Strugadomy na sprzedaż w Sobawinachmieszkania na sprzedaż w Długich

Deweloperzy

);