Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Gdańska 12

2019-07-23


W dzielnicy Prądnik Czerwony powstaje inwestycja mieszkaniowa przy ul. Gdańskiej.

Północny rejon Krakowa jest bardzo dobrze skomunikowana nie tylko z centrum miasta, ale także z trasami prowadzącymi do najważniejszych polskich miast. W tej części stolicy Małopolski przebiegają drogi łączące ją z Wrocławiem, Warszawą, Rzeszowem czy Przemyślem. Jednocześnie cechuje ją bliskość rekreacyjnych terenów zielonych, tj. dolina Prądnika czy Jura Krakowsko-Częstochowska. W zasięgu kilku kilometrów te obszary będą dostępne dla mieszkańców osiedla, które realizowane jest przez Wspólnotę Inwest przy ul. Gdyńskiej w Krakowie.

Mieszkając przy ul. Gdyńskiej, w łatwy i szybki sposób można dotrzeć do centrum miasta, oddalonego jedynie o 3 km. Jednocześnie lokalizacja zapewnia dostęp do terenów zielonych, a mieszkańcy docenią kameralną atmosferę panującą w sąsiedztwie. W najbliższej okolicy dominuje bowiem zabudowa jednorodzinna i niska wielorodzinna. Budynek Gdańskiej 12 będzie liczył 4 kondygnacje, na których powstanie 36 mieszkań. W ramach inwestycji na najniższym poziomie utworzonych zostanie 26 garaży i 4 miejsca postojowe. Dodatkowo właściciele samochodów będą mogli pozostawiać swoje pojazdy na ogólnodostępnym parkingu zewnętrznym. Przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi piętrami umożliwi cichobieżna winda.

Dostępne w ofercie Wspólnoty Inwest lokale przy ul. Gdyńskiej zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach mieszkaniowych osób poszukujących mieszkania. Dlatego też do wyboru będą zarówno kompaktowe kawalerki, jak i praktyczne, dopasowane do oczekiwań rodzin z dziećmi apartamenty z 2, 3 lub 4 pokojami. Ich powierzchnie mieszczą się w przedziale od 31,70 do 73,73 mkw., a atutem przestrzeni mieszkalnej jest przede wszystkim ich funkcjonalne rozplanowanie. Na samopoczucie mieszkańców wpłynie nie tylko panujące tutaj cisza i spokój, ale także optymalne doświetlenie wnętrz. Osoby ceniące odpoczynek w domowym zaciszu ucieszą przestronne balkony i tarasy liczące 9-36 mkw.

Na codzienną wygodę wpływ będą miały także odległości dzielące inwestycję Gdańska 12 oraz odwiedzane codziennie punkty. Miejsca takie jak szkoły, żłobki, przychodnie czy punkty handlowo-usługowe znajdują się w pobliżu zabudowy, co ułatwi organizację każdego dnia. Ponadto w niewielkiej odległości mieści się centrum handlowe Krak-Chemii oraz galeria Serenada oraz pobliskie Park Wodny czy Multikino.

Inwestycja Gdańska 12 zostanie oddana do użytkowania w II kwartale 2020 r. 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-07-23

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniahale i magazyny na sprzedażgaraże na wynajemdomy na wynajem powiat M. Ruda Śląskamieszkania na sprzedaż powiat Sokołowskimieszkania na wynajem gmina Duklamieszkania na sprzedaż gmina Torzymmieszkania na sprzedaż w Rąbienicachmieszkania na wynajem w Ludwikowiedomy na sprzedaż w Gruszczynie

Deweloperzy

);