Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Galicyjska Business Park

2018-04-27


Kraków zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych europejskich lokalizacji dla sektora biznesu. Pozytywny wizerunek miasta jako przyjaznego przedsiębiorcom przekłada się na coraz lepsze perspektywy dla rynku nieruchomości biurowych.

Kraków zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych europejskich lokalizacji dla sektora biznesu. Pozytywny wizerunek miasta jako przyjaznego przedsiębiorcom przekłada się na coraz lepsze perspektywy dla rynku nieruchomości biurowych.

Nie dziwi zatem, że na mapie krakowskich inwestycji pojawiają się kolejne biurowce – oferujące szereg udogodnień dla potencjalnych nabywców i najemców powierzchni biurowej.

Jedną z najlepszych lokalizacji dla prowadzenia biznesu są Czyżyny. W tej części Krakowa, przy ul. Galicyjskiej 1, spółka Galicyjska Investment Sp. z o.o. realizuje 6-kondygnacyjny obiekt o funkcji biurowo-usługowej. Nowoczesna i oryginalna bryła inwestycji Galicyjska Business Park współgra z najbliższym otoczeniem, w którym znajdują się m.in. Centrum Targowo-Kongresowe EXPO i Tauron Arena Kraków, gdzie organizowane są wydarzenia o szerokim zasięgu, zarówno o charakterze biznesowym, jak i sportowym czy kulturalnym. Sąsiedztwo jednych z najważniejszych obiektów widowiskowych w mieście dodaje inwestycji prestiżu. Z praktycznego punktu widzenia istotna jest także bliskość centrów handlowych: Selgros oraz Centrum Handlowego M1.

Warto zwrócić uwagę na komunikację. Przez Czyżyny przebiegają trasy tramwajowe i autobusowe w kierunku centrum oraz pozostałych części Krakowa. Dzięki funkcjonalnemu układowi drogowemu można także dojechać do autostrady A4.

W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe, co stanowi ważny aspekt z punktu widzenia mieszkańców dzielnicy i pracowników biur. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że krakowianie doceniają możliwość dojazdu rowerem do pracy. Natura stała się również nieodłączną częścią koncepcji architektonicznej budynku Galicyjska Business Park. W bryłę wkomponowano elementy naturalnej zieleni. Obiekt wyróżnia także staranne wykończenie i dekoracyjne detale.

Projekt inwestycji Galicyjska Business Park został opracowany w sposób kompleksowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którym obecnie zależy już nie tylko na funkcjonalności obiektu, ale także jego walorach wypoczynkowych – inwestor wyodrębnił przestrzeń rekreacyjną. Poza powierzchniami biurowymi i usługowymi dostępne będą: reprezentacyjny hol wejściowy oraz strefa wypoczynku i relaksu. Biurowiec zostanie także wyposażony w stanowiska parkingowe (na samochody i rowery) w podziemnym garażu.

Inwestor przewidział różne możliwości adaptacji powierzchni. W zależności od profilu działalności danej firmy i specyfiki pracy, można zaaranżować wnętrza typu open space lub wydzielić pokoje do pracy indywidualnej i koncepcyjnej.

Biurowiec zostanie oddany do użytkowania w Styczniu 2019 r. 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-04-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniakamienice na sprzedażgaraże do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Mławskidomy na wynajem powiat Nowodworskilokale użytkowe na wynajem gmina Wiznalokale użytkowe na wynajem gmina Biesiekierzdomy na wynajem w Pietrelemieszkania na wynajem w Góry Lasochowskiedomy na sprzedaż w Skrudzinie

Deweloperzy

);