Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Galicyjska Business Park

2018-04-27


Kraków zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych europejskich lokalizacji dla sektora biznesu. Pozytywny wizerunek miasta jako przyjaznego przedsiębiorcom przekłada się na coraz lepsze perspektywy dla rynku nieruchomości biurowych.

Kraków zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych europejskich lokalizacji dla sektora biznesu. Pozytywny wizerunek miasta jako przyjaznego przedsiębiorcom przekłada się na coraz lepsze perspektywy dla rynku nieruchomości biurowych.

Nie dziwi zatem, że na mapie krakowskich inwestycji pojawiają się kolejne biurowce – oferujące szereg udogodnień dla potencjalnych nabywców i najemców powierzchni biurowej.

Jedną z najlepszych lokalizacji dla prowadzenia biznesu są Czyżyny. W tej części Krakowa, przy ul. Galicyjskiej 1, spółka Galicyjska Investment Sp. z o.o. realizuje 6-kondygnacyjny obiekt o funkcji biurowo-usługowej. Nowoczesna i oryginalna bryła inwestycji Galicyjska Business Park współgra z najbliższym otoczeniem, w którym znajdują się m.in. Centrum Targowo-Kongresowe EXPO i Tauron Arena Kraków, gdzie organizowane są wydarzenia o szerokim zasięgu, zarówno o charakterze biznesowym, jak i sportowym czy kulturalnym. Sąsiedztwo jednych z najważniejszych obiektów widowiskowych w mieście dodaje inwestycji prestiżu. Z praktycznego punktu widzenia istotna jest także bliskość centrów handlowych: Selgros oraz Centrum Handlowego M1.

Warto zwrócić uwagę na komunikację. Przez Czyżyny przebiegają trasy tramwajowe i autobusowe w kierunku centrum oraz pozostałych części Krakowa. Dzięki funkcjonalnemu układowi drogowemu można także dojechać do autostrady A4.

W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe, co stanowi ważny aspekt z punktu widzenia mieszkańców dzielnicy i pracowników biur. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że krakowianie doceniają możliwość dojazdu rowerem do pracy. Natura stała się również nieodłączną częścią koncepcji architektonicznej budynku Galicyjska Business Park. W bryłę wkomponowano elementy naturalnej zieleni. Obiekt wyróżnia także staranne wykończenie i dekoracyjne detale.

Projekt inwestycji Galicyjska Business Park został opracowany w sposób kompleksowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którym obecnie zależy już nie tylko na funkcjonalności obiektu, ale także jego walorach wypoczynkowych – inwestor wyodrębnił przestrzeń rekreacyjną. Poza powierzchniami biurowymi i usługowymi dostępne będą: reprezentacyjny hol wejściowy oraz strefa wypoczynku i relaksu. Biurowiec zostanie także wyposażony w stanowiska parkingowe (na samochody i rowery) w podziemnym garażu.

Inwestor przewidział różne możliwości adaptacji powierzchni. W zależności od profilu działalności danej firmy i specyfiki pracy, można zaaranżować wnętrza typu open space lub wydzielić pokoje do pracy indywidualnej i koncepcyjnej.

Biurowiec zostanie oddany do użytkowania w Styczniu 2019 r. 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-04-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
CHE162PI47
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 
Super oferta: / poprzednia następna