Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Bronovia

Kraków, Bronowice, ul. Bronowicka

2020-12-04

Bronovia


W spokojnej oraz dobrze skomunikowanej części Krakowa, przy ulicy Bronowickiej 9 powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa oferująca wykończone lokale do zamieszkania.

Dlaczego warto zamieszkać przy Bronowickiej 9

Inwestycja Bronovia to nowoczesny budynek wielorodzinny, mieszczący się przy ul. Bronowickiej, nieopodal skrzyżowania ul. Głowackiego, ul. Piastowskiej i ul. Podchorążych W niewielkiej odległości od tego adresu znajdują się Uniwersytet Pedagogiczny, Politechnika, szkoły i przedszkola.

Wybór tego adresu zamieszkania zapewni przyszłym mieszkańcom bezproblemowy dostęp do wszystkich najważniejszych punktów handlowych oraz usług.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się przystanek tramwajowy. Jest to okolica bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Do centrum miasta jest stad 2,8 km. Niedaleko inwestycji przebiega droga krajowa nr 7.

Okolica oferuje także łatwy dostęp do miejskich terenów zielonych. W sąsiedztwie znajdują się bowiem parki Krakowski i Jordana oraz Błonia Krakowskie. Niedaleko mieszczą się także obiekty rekreacyjne, między innymi: stadion, strzelnica i korty tenisowe

 

Wybierz mieszkanie najlepsze dla siebie i swoich bliskich

Bronovia to inwestycja składająca się z jednego budynku wielorodzinnego z 26 2- oraz 3- pokojowymi apartamentami o nowoczesnej aranżacji i o powierzchniach od 42 do 75 mkw. z dostępnymi balkonami oraz ogródkami w mieszkaniach usytuowanych na parterze.

Budynek posiada pięć kondygnacji naziemnych plus dwie kondygnacje pod ziemną, w których zaplanowano powierzchnie pod parkingi z miejscami postojowymi dla mieszkańców oraz pomieszczenia komórek lokatorskich. Na parterze budynku część lokali będzie przeznaczona na usługi i handel.

W budynku znajduje się cichobieżna winda. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w wideodomofon oraz instalację klimatyzacji.


W cenie zakupu mieszkania zawarta jest oferta wykończenia lokum w standardzie Basic RedNet Dom, który dotyczy wykończenia ścian i podłóg, stolarki drzwiowej oraz wyposażenia łazienki

Zakończenie budowy inwestycji jest zaplanowane na I kwartał 2022 roku.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-12-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania na sprzedażmieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Skierniewicemieszkania na wynajem powiat Chrzanowskidomy na sprzedaż gmina Dywitylokale użytkowe na wynajem gmina Książkidomy na wynajem w Tomaszowicachmieszkania na wynajem w Rasachmieszkania na sprzedaż w Barchowie

Deweloperzy

);