To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

telefon

wiadomość

mapa

Mieszkanie, Gdynia, Grabówek, ul. Komandorska

Mieszkanie na wynajem Gdynia (woj. Pomorskie), Grabówek, ul. Komandorska

Lokalizacja:

Gdynia, Grabówek, ul. Komandorska

Powierzchnia:

20.00 m2

Cena:

2 050 zł

Dane szczegółowe

lokalizacja:
Pomorskie, Gdynia, Grabówek, ul. Komandorska
typ obiektu:
mieszkanie na wynajem
cena:
2 050 zł
pokoi:
1
piętro:
3
ilość pięter w budynku:
3
powierzchnia:
20.00 m2
powierzchnia dodatkowa:
balkon
numer ogłoszenia:
P104843
data dodania:
22-05-2026
data modyfikacji:
22-05-2026
jakość wypełnienia oferty:
82%

Szczegóły oferty

NOWOCZESNE STUDIO NA WYNAJEM - GDYNIA, UL. KOMANDORSKA Mieszkanie: Do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 20 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul. Komandorskiej (dzielnica Grabówek, Gdynia). W skład mieszkania wchodzi: jasny pokój z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, przed budynkiem bezpłatny parking dla mieszkańców. Lokalizacja: Gdynia, ul. Komandorska 42 - spokojna, zielona okolica, szybki dojazd do centrum, blisko stacja SKM - świetna komunikacja! Cena: czynsz: 2050 zł/mies., opłaty: 550 zł, łączny koszt: 2 600 zł/mies., wymagana kaucja zwrotna 2700 zł Dostępne od zaraz! Kontakt: Mateusz Wojciechowski, tel. Zobacz kontakt509 460 976 MODERN STUDIO APARTMENT FOR RENT - GDYNIA, KOMANDORSKA STREET Apartment: For rent: a cozy 15 m2 studio apartment located in a renovated (2023) tenement house on Komandorska Street in the Grabówek district of Gdynia. The apartment includes: a bright living room with a kitchenette, a bathroom with a shower, free parking for residents in front of the building. Location: Gdynia, Komandorska 42 - quiet neighborhood, quick access to the city center, close to SKM station - excellent public transport! Price: rent: PLN 2050/month, utilities: PLN 550, total: PLN 2,600/month, refundable deposit required PLN 2700 Available immediately! Contact: Mateusz Wojciechowski, phone: + Zobacz kontakt48 509 460 976

Oceń ofertę

0

35 wydruk błąd schowek