zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Małopolskie, - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Małopolskie

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Pasternik 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 70.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.00m2
Pasternik
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Ofiar Dąbia 3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 63.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.00m2
Ofiar Dąbia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. W. Lipińskiego 2 pokoje· piętro: 7 z 10 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
W. Lipińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 2 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Spółdzielców 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
Spółdzielców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 27.00m2

Prądnik Biały 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 27.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzExXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Morelowa 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 54.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Morelowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.00m2

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Morelowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.50m2

Prądnik Czerwony/Ugorek, ul. Młyńska-Boczna 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.50m2
Młyńska-Boczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowy Targ 42.17m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Nowy Targ 42.17m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.17 m2 Mieszkanie do wynajęcia Nowy Targ

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Nowy Targ 42.17m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Dębniki, ul. Sz. Szymonowica 4 pokoje· piętro: 1 · 90.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 90.00m2
Sz. Szymonowica
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.83m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 49.83m2

Dębniki, ul. Pychowicka 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.83 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.83m2
Pychowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 67.00m2

Podgórze Duchackie/Bonarka, ul. Makowa 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 67.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.00m2
Makowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2EwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Prądnik Biały/Azory, ul. P. Stachiewicza 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 499 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
P. Stachiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 65.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Szeroka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.00m2
Szeroka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Bronowice, ul. Bronowicka 1 pokoje· piętro: 4 · 39.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
Bronowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. F. Rogalskiego 3 pokoje· piętro: 1 · 57.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
F. Rogalskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Obozowa 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Obozowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Prądnik Biały, ul. J. Wybickiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
J. Wybickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 54.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 10 z 14 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 120.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 120.00m2

Stare Miasto, ul. Podzamcze 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 120.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

6 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 120.00m2
Podzamcze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy