zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Warmińsko-Mazurskie

Sortuj:
Mieszkanie Olsztyn 48.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.30m2

Nagórki, ul. F. Barcza 3 pokoje· piętro: 8 z 11 · 48.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.30m2
F. Barcza
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 39.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 39.80m2

ul. Prosta 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 39.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 39.80m2
Prosta
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.00m2

Jaroty, ul. Bartąska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2
Bartąska
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Morąg 35.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Morąg 35.60m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 35.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Morąg

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 022 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Morąg 35.60m2

Morąg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.17m2

Kormoran, ul. Dworcowa 3 pokoje· piętro: 3 z 11 · 48.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.17m2
Dworcowa
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 34.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 34.17m2

1 pokoje· piętro: 2 z 1 · 34.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrągowo

9.99

438 571 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 34.17m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUyLzAxYjk1MmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 34.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 34.17m2

9.99

438 571 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 34.17m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 42.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 42.46m2

1 pokoje· piętro: 2 z 1 · 42.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrągowo

9.99

588 283 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 855 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 42.46m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 43.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 43.08m2

2 pokoje· piętro: 2 z 1 · 43.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrągowo

9.99

545 608 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 43.08m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 45.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 45.29m2

1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 45.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrągowo

9.99

445 570 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 45.29m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NhLzAxYjVjYThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 43.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 43.08m2

9.99

545 608 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 43.08m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NhLzAxYjVjYTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.30m2

Nagórki, ul. S. Murzynowskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 054 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 48.30m2
S. Murzynowskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 60.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 60.97m2

Podgrodzie/Mleczna, ul. K. I. Gałczyńskiego 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 60.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 60.97m2
K. I. Gałczyńskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkxLzAxYjk5MTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 61.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 61.60m2

Zatorze, ul. M. Zientary-Malewskiej 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 61.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 737 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 61.60m2
M. Zientary-Malewskiej
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 85.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 85.75m2

Śródmieście, ul. Wyzwolenia 4 pokoje· piętro: 4 · 85.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 569 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 85.75m2
Wyzwolenia
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NlLzAxYjljZWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 21.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 21.40m2

Zatorze, ul. A. Małeckiego 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 21.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 832 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 21.40m2
A. Małeckiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Słobity 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Słobity 50.00m2

2 pokoje· piętro: parter · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Słobity

9.99

89 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Słobity 50.00m2

Słobity,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 37.00m2

Kępa Północna, ul. ul. Działdowska 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

264 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 37.00m2
ul. Działdowska
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 26.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 26.00m2

Kamionka, ul. ul. Kamienna 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 26.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 26.00m2
ul. Kamienna
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 40.00m2

ul. ul. Stefana Żeromskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 40.00m2
ul. Stefana Żeromskiego
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 91.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 91.00m2

ul. ul. Kosynierów Gdyńskich 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 91.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 91.00m2
ul. Kosynierów Gdyńskich
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYzLzAxYjg2M2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Braniewo 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Braniewo 48.00m2

ul. ul. Armii Krajowej 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Braniewo

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Braniewo 48.00m2
ul. Armii Krajowej
Braniewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM1LzAxYjgzNWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 35.00m2

ul. ul. Kapitana Diaczenki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 829 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 35.00m2
ul. Kapitana Diaczenki
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I3LzAxYjdiNzI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 61.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 61.79m2

3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 61.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 902 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 61.79m2

Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg5LzAxYjc4OTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy