zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Warmińsko-Mazurskie

Sortuj:
Mieszkanie Olecko 33.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olecko 33.02m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 33.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olecko

brak oceny

8 982 złdo schowka

Dodaj do schowka

272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Olecko 33.02m2

Olecko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pisz 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pisz 34.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pisz

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Pisz 34.00m2

Pisz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.70m2

Nagórki, ul. S. Murzynowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 041 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.70m2
S. Murzynowskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.00m2

Podgrodzie, ul. J. Korczaka 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2
J. Korczaka
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 60.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 60.50m2

Mazurskie, ul. W. Pstrowskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 248 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 60.50m2
W. Pstrowskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.00m2

Jaroty, ul. E. Mroza 2 pokoje· piętro: 1 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2
E. Mroza
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ryn 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ryn 55.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ryn

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Ryn 55.00m2

Ryn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 90.00m2

Nad Jeziorem Długim, ul. Leśna 4 pokoje· piętro: 3 z 5 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

1 149 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 90.00m2
Leśna
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NTliXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 26.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 26.00m2

Likusy, ul. Żeglarska 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 26.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 26.00m2
Żeglarska
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 72.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 72.57m2

Kormoran, ul. Żołnierska 4 pokoje· piętro: 2 · 72.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 565 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 72.57m2
Żołnierska
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 39.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 39.80m2

ul. Prosta 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 39.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 39.80m2
Prosta
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.00m2

Jaroty, ul. Bartąska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2
Bartąska
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Morąg 35.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Morąg 35.60m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 35.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Morąg

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 022 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Morąg 35.60m2

Morąg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.17m2

Kormoran, ul. Dworcowa 3 pokoje· piętro: 3 z 11 · 48.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.17m2
Dworcowa
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.30m2

Nagórki, ul. S. Murzynowskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 054 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 48.30m2
S. Murzynowskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 60.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 60.97m2

Podgrodzie/Mleczna, ul. K. I. Gałczyńskiego 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 60.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 60.97m2
K. I. Gałczyńskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkxLzAxYjk5MTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 61.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 61.60m2

Zatorze, ul. M. Zientary-Malewskiej 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 61.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 737 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 61.60m2
M. Zientary-Malewskiej
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 85.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 85.75m2

Śródmieście, ul. Wyzwolenia 4 pokoje· piętro: 4 · 85.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 569 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 85.75m2
Wyzwolenia
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NlLzAxYjljZWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Słobity 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Słobity 50.00m2

2 pokoje· piętro: parter · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Słobity

9.99

89 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Słobity 50.00m2

Słobity,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 37.00m2

Kępa Północna, ul. ul. Działdowska 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

264 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 37.00m2
ul. Działdowska
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 26.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 26.00m2

Kamionka, ul. ul. Kamienna 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 26.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 26.00m2
ul. Kamienna
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 40.00m2

ul. ul. Stefana Żeromskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 40.00m2
ul. Stefana Żeromskiego
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 91.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 91.00m2

ul. ul. Kosynierów Gdyńskich 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 91.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 91.00m2
ul. Kosynierów Gdyńskich
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYzLzAxYjg2M2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Braniewo 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Braniewo 48.00m2

ul. ul. Armii Krajowej 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Braniewo

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Braniewo 48.00m2
ul. Armii Krajowej
Braniewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM1LzAxYjgzNWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy