zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Wałbrzyski > Wałbrzych

Sortuj:
Mieszkanie Wałbrzych 36.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 36.10m2

Podgórze I 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 36.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

125 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 36.10m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNiLzAxYjkzYmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 34.00m2

Stary Zdrój 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 34.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzcxLzAxYjg3MTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 83.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 83.49m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 83.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

418 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 007 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 83.49m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzE2LzAxYjcxNmMwXzIyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 72.00m2

Podzamcze 4 pokoje· piętro: 8 z 10 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 72.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdhLzAxYjg3YTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 35.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 35.49m2

Nowe Miasto 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 35.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

224 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 35.49m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdhLzAxYjg3YTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 68.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 68.50m2

Nowe Miasto 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 68.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 68.50m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdhLzAxYjg3YTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 23.00m2

Biały Kamień 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

60 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 23.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ViLzAxYjhlYmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 51.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 51.30m2

Podzamcze 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 51.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

322 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 51.30m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzhhLzAxYjU4YTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 167.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 167.60m2

Podgórze I 3 pokojeparter z 2 · 167.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 167.60m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2I5LzAxYjViOWI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 86.00m2

Podgórze I 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 86.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg0LzAxYjg4NDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 46.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 457 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 46.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk2LzAxYjI5NmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 59.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 59.50m2

Biały Kamień 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 59.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 59.50m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU0LzAxYjk1NDQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 52.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 52.50m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 52.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 52.50m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzA0LzAxYjUwNDkwXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 71.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 71.06m2

Biały Kamień 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 71.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 71.06m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM1LzAxYjkzNTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 26.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 26.70m2

Biały Kamień 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 26.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 554 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 26.70m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0M2IxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 25.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 25.91m2

Podgórze I 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 25.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 25.91m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0M2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 58.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 58.19m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 58.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 554 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 58.19m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ViLzAxYjhlYmQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 36.00m2

Sobięcin 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

89 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 36.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg0LzAxYjg4NDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 49.00m2

Podzamcze 2 pokoje· piętro: 5 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 49.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRlLzAxYjg0ZTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 48.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 48.46m2

Szczawienko 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 48.46m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0MzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 68.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

249 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 669 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 68.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzkyLzAxYjU5MjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 39.00m2

Szczawienko 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 39.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2EwLzAxYjVhMGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 44.00m2

Nowe Miasto 2 pokoje· piętro: parter · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 44.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI1LzAxYjgyNWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 65.00m2

Nowe Miasto 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 65.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI1LzAxYjgyNWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy