zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wadowice, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Wadowicki > Wadowice

Sortuj:
Mieszkanie Wadowice 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wadowice 30.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wadowice

brak oceny

202 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wadowice 30.00m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wadowice 57.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wadowice 57.95m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 57.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wadowice

brak oceny

481 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wadowice 57.95m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wadowice 39.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wadowice 39.97m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 39.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wadowice

brak oceny

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 506 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wadowice 39.97m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wadowice 25.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wadowice 25.21m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 25.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wadowice

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wadowice 25.21m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wadowice 29.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wadowice 29.85m2

1 pokoje· piętro: parter z 5 · 29.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wadowice

9.99

205 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wadowice 29.85m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Wadowice.
W Wadowicach dostępnych jest 5 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 25.21 m2 do 57.95 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Wadowicach wynoszą od 199000 zł do 481000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Wadowicach od 6733 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 8506 za m2.

Deweloperzy