zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 103.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 103.60m2

Praga Południe 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 103.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 103.60m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Śródmieście, al. Jana Pawła II 3 pokoje· piętro: 4 z 12 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

989 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 604 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.00m2
Jana Pawła II
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Brazylijska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

627 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.50m2
Brazylijska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.00m2

Mokotów/Sadyba, ul. Bernardyńska 3 pokoje· piętro: 4 z 12 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

794 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 947 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 57.00m2
Bernardyńska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.31m2

Wola/Ulrychów, ul. Mroczna 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 87.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 87.31m2
Mroczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Śródmieście/Muranów 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 37.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.50m2

Włochy/Wiktoryn, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.50m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0ODJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 80.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 80.40m2

Wilanów, ul. Sarmacka 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 80.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 896 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 80.40m2
Sarmacka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.10m2

Wola, ul. Leonarda 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 50.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.10m2
Leonarda
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.26m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 37.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 666 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.26m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.17m2

Wola/Ulrychów, ul. Nakielska 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 50.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.17m2
Nakielska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.47m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 60.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.47m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Ursus/Gołąbki, ul. Czerwona Droga 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Czerwona Droga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.70m2

3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 63.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 113.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 113.00m2

0 pokoje· piętro: 6 z 6 · 113.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 513 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 113.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg2LzAxYjc4NmNhXzE3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Otwock 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Otwock 49.00m2

Ługi 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Otwock

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 816 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Otwock 49.00m2

Otwock,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki 42.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki 42.36m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 42.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowy Dwór Mazowiecki

brak oceny

370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki 42.36m2

Nowy Dwór Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Bielany 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 953 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 448 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.00m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2ZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Stara Iwiczna 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Stara Iwiczna 60.00m2

ul. Słoneczna 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Stara Iwiczna

brak oceny

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Stara Iwiczna 60.00m2
Słoneczna
Stara Iwiczna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2ZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 96.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 96.00m2

Ursus 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 96.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 96.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszków 52.00m2

ul. Wołowskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszków 52.00m2
Wołowskiego
Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.00m2

Targówek, ul. Łojewska 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

614 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 40.00m2
Łojewska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy