zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Szczyrk, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie > Bielski > Szczyrk

Sortuj:
Mieszkanie Szczyrk 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 64.00m2

ul. Stroma 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

brak oceny

823 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Szczyrk 64.00m2
Stroma
Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2ZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 69.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 69.70m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 69.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

brak oceny

1 199 140 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 204 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Szczyrk 69.70m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWQyXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 150.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 150.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 150.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

brak oceny

1 870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Szczyrk 150.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNmQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 52.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 52.10m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

817 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 693 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 52.10m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 52.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 52.60m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

1 052 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 52.60m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 69.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 69.50m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 69.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

1 042 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 69.50m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 41.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 41.35m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 41.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

661 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 41.35m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWY4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 42.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 42.05m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 42.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

630 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 42.05m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 51.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 51.90m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 51.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

830 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 51.90m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 52.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 52.15m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

834 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 52.15m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 69.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 69.50m2

9.99

1 042 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 69.50m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 42.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

546 650 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 015 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 42.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 116.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 116.00m2

6 pokoi· piętro: 1 z 2 · 116.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

1 740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 116.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M0LzAxYjhjNDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 58.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 58.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAwLzAxYjkwMDAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 58.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 58.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZmLzAxYjhmZmZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 41.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 41.62m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 41.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

665 920 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 41.62m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q4LzAxYjdkODFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 80.00m2

3 pokoje· piętro: parter · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

609 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 80.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2RmLzAxYjZkZmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczyrk 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczyrk 44.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczyrk

9.99

792 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Szczyrk 44.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y0LzAxYjdmNGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Szczyrk.
W Szczyrku dostępnych jest 17 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 41.35 m2 do 150.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Szczyrku wynoszą od 546650 zł do 1870000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Szczyrku od 7613 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 20000 za m2.

Deweloperzy