zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Święta Katarzyna, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Wrocławski > Święta Katarzyna

Sortuj:
Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2

ul. Lipowa 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 66.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

755 396 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 51.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 51.91m2

ul. Lipowa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 51.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

558 403 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 51.91m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 42.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 42.52m2

ul. Lipowa 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 42.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

499 375 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 744 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 42.52m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2

brak oceny

755 396 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 39.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 39.71m2

ul. Lipowa 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

481 057 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 114 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 39.71m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 37.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 37.70m2

ul. Lipowa 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 37.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

442 993 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 37.70m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 55.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 55.78m2

ul. Lipowa 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 55.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

635 982 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 402 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 55.78m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 55.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 55.16m2

ul. Lipowa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 55.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

587 580 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 652 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 55.16m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 42.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 42.52m2

ul. Lipowa 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 42.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

485 792 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 42.52m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 134.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 134.09m2

5 pokoi· piętro: parter z 1 · 134.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 704 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Święta Katarzyna 134.09m2

Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg2LzAxYjg4NjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Święta Katarzyna.
W Świętej Katarzynie dostępnych jest 4 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 37.70 m2 do 134.09 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Świętej Katarzynie wynoszą od 442993 zł do 899000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Świętej Katarzynie od 6704 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 11750 za m2.

Nieruchomości z innych dzielnic

Deweloperzy