zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Siechnice, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Wrocławski > Siechnice

Sortuj:
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 61.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

633 835 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 58.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 58.24m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 58.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 58.24m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 33.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 33.56m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 33.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 33.56m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 67.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 67.30m2

ul. św. Krzyża 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 67.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

700 297 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 406 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 67.30m2
św. Krzyża
Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 60.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 60.27m2

ul. św. Krzyża 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

635 191 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 539 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 60.27m2
św. Krzyża
Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 42.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 42.68m2

ul. św. Krzyża 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 42.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

481 997 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 42.68m2
św. Krzyża
Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 60.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 60.25m2

ul. św. Krzyża 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

635 191 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 60.25m2
św. Krzyża
Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 60.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 60.49m2

ul. św. Krzyża 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

637 473 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 60.49m2
św. Krzyża
Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

brak oceny

610 575 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 60.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 60.25m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

635 191 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 60.25m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 42.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 42.49m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

489 855 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 42.49m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

brak oceny

633 835 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 42.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 42.60m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 42.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

488 179 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 460 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 42.60m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

brak oceny

610 574 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

brak oceny

622 205 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 60.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 60.25m2

brak oceny

636 777 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 569 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 60.25m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 60.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 60.27m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

635 191 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 539 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 60.27m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

brak oceny

610 575 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 61.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 61.16m2

brak oceny

610 575 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 61.16m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 42.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 42.60m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 42.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

481 977 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 42.60m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 60.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 60.49m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

637 473 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 60.49m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 60.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 60.41m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

636 617 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 60.41m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 67.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 67.31m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 67.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

700 197 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 403 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 67.31m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 67.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 67.30m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 67.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

700 297 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 406 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 67.30m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Siechnice.
W Siechnicach dostępnych jest 31 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 33.56 m2 do 67.31 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Siechnicach wynoszą od 414900 zł do 700297 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Siechnicach od 9983 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 12363 za m2.

Deweloperzy