zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 290

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Wałbrzych 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 42.00m2

Nowe Miasto 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 42.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhL2E5LzAxYWFhOTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świebodzice 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świebodzice 81.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świebodzice

9.99

97 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świebodzice 81.00m2

Świebodzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhL2E5LzAxYWFhOTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Włocławek 45.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Włocławek 45.20m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 45.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Włocławek

9.99

63 815 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 412 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Włocławek 45.20m2

Włocławek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhL2EzLzAxYWFhMzdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 60.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 60.30m2

Podzamcze 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 60.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

1.8

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 124 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
1.8
Mieszkanie Wałbrzych 60.30m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5L2M2LzAxYTljNmZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Opole 53.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Opole 53.89m2

Nowa Wieś Królewska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 53.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Opole

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 291 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Opole 53.89m2

Opole,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhL2Y3LzAxYWFmNzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 47.00m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

384 997 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 47.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzZkLzAxYWE2ZDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 51.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 451 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 51.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5L2JkLzAxYTliZDNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siedlce 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siedlce 53.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siedlce

9.99

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Siedlce 53.00m2

Siedlce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2L2FhLzAxYTZhYTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ustroń 43.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ustroń 43.58m2

2 pokoje· piętro: parter z 5 · 43.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ustroń

9.99

991 663 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 755 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Ustroń 43.58m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5L2RiLzAxYTlkYjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ustroń 33.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ustroń 33.48m2

2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 33.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ustroń

9.99

770 712 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 020 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Ustroń 33.48m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzEwLzAxYWExMDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ustroń 52.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ustroń 52.84m2

2 pokoje· piętro: 1 · 52.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ustroń

9.99

1 353 793 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 621 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Ustroń 52.84m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzNkLzAxYWEzZDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ustroń 52.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ustroń 52.84m2

2 pokoje· piętro: 5 · 52.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ustroń

9.99

1 256 334 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 776 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Ustroń 52.84m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzNkLzAxYWEzZDZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ustroń 40.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ustroń 40.18m2

2 pokoje· piętro: 4 · 40.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ustroń

9.99

914 296 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 755 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Ustroń 40.18m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzNkLzAxYWEzZDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Praga Południe 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5LzdjLzAxYTk3YzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 51.00m2

Grabówek 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 608 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 51.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4L2Q2LzAxYThkNjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sopot 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sopot 47.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sopot

9.99

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Sopot 47.00m2

Sopot,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4L2Q2LzAxYThkNjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 59.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 4 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 59.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4L2Q2LzAxYThkNjExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 66.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 66.40m2

4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 66.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

425 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 66.40m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4L2Q2LzAxYThkNjEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 29.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 29.50m2

Leszczynki 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 29.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 29.50m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4L2Q2LzAxYThkNjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 34.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 34.40m2

Grabówek 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 34.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

308 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 953 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 34.40m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4L2YyLzAxYThmMmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bydgoszcz 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bydgoszcz 73.00m2

3 pokoje· piętro: 3 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz

9.99

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Bydgoszcz 73.00m2

Bydgoszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5L2ZmLzAxYTlmZmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siedlce 54.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siedlce 54.37m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siedlce

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Siedlce 54.37m2

Siedlce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E3L2Y5LzAxYTdmOWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 57.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 57.60m2

Kamienica 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 57.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 795 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 57.60m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5LzZkLzAxYTk2ZGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Toruń 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Toruń 80.00m2

Koniuchy 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Toruń

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Toruń 80.00m2

Toruń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5LzRhLzAxYTk0YTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy