zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 274

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Białystok 64.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Białystok 64.06m2

Antoniuk, ul. Zwycięstwa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 64.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Białystok

9.99

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Białystok 64.06m2
Zwycięstwa
Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzFjLzAxYjQxYzVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Czeladź 31.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Czeladź 31.39m2

Piaski 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 31.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Czeladź

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Czeladź 31.39m2

Czeladź,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzliLzAxYjQ5YjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 106.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 106.00m2

Kostuchna 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 106.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 106.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzliLzAxYjQ5YjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 48.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 48.56m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 48.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

399 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 48.56m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2RlLzAxYjNkZTQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kiełczówek 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kiełczówek 79.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kiełczówek

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kiełczówek 79.00m2

Kiełczówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzkxLzAxYjQ5MTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Białystok 40.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Białystok 40.87m2

Białostoczek 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 40.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Białystok

9.99

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Białystok 40.87m2

Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzAwLzAxYjMwMDE5XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 96.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 96.74m2

Wilanów 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 96.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 96.74m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0Lzc1LzAxYjQ3NTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Biała Nyska 33.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Biała Nyska 33.30m2

1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 33.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Biała Nyska

9.99

30 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Biała Nyska 33.30m2

Biała Nyska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzI5LzAxYjQyOTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 99.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 99.03m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 99.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 899 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 99.03m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2NhLzAxYjNjYWZiXzMwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

Śródmieście, ul. Wałowa 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2
Wałowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzIzLzAxYjQyMzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 49.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 028 242 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2
Dąbska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMDEuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 49.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

998 272 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 49.14m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 72.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 72.62m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 72.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 419 816 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 72.62m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 37.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

799 504 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 406 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 37.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 413 070 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 37.35m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 74.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 74.74m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: 2 z 5 · 74.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 372 301 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 74.74m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 74.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 74.74m2

9.99

1 372 118 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 359 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 74.74m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 74.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 74.75m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 74.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 364 453 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 74.75m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 74.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 74.40m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: parter z 5 · 74.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 369 856 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 412 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 74.40m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 78.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 78.38m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: parter z 5 · 78.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 466 851 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 715 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 78.38m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 80.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 80.97m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: 2 z 5 · 80.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 551 466 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 80.97m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 67.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 67.49m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 67.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 235 289 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 303 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 67.49m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 54.50m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 019 477 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 54.50m2
Dąbska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 40.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 40.65m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 40.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

849 376 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 40.65m2
Dąbska
Kraków,
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy