zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 257

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 99.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 99.36m2

Ujeścisko-Łostowice/Zakoniczyn, ul. A. Dulin'a 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 99.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

834 624 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 99.36m2
A. Dulin'a
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzQ3LzAxYjY0N2IwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 99.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 99.20m2

Ujeścisko-Łostowice/Zakoniczyn, ul. A. Dulin'a 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 99.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

833 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 99.20m2
A. Dulin'a
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzQ3LzAxYjY0N2FlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 100.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 100.08m2

Ujeścisko-Łostowice/Zakoniczyn, ul. A. Dulin'a 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 100.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

780 624 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 100.08m2
A. Dulin'a
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzQ3LzAxYjY0N2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.60m2

Wilanów 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

925 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 46.60m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzQyLzAxYjY0Mjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rzeszów 66.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rzeszów 66.30m2

Śródmieście, ul. Sportowa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 66.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rzeszów

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 035 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Rzeszów 66.30m2
Sportowa
Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2QyLzAxYjVkMjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 55.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 55.40m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Piwna 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 448 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 55.40m2
Piwna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2FiLzAxYjVhYmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Banino 153.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Banino 153.00m2

4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 153.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Banino

9.99

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 961 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Banino 153.00m2

Banino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Y0LzAxYjVmNGI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.80m2

Krzyki/Księże Wielkie 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 45.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

538 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 747 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 45.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM2LzAxYjYzNjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 66.00m2

Rakowo, ul. ul. Królewiecka 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 66.00m2
ul. Królewiecka
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM1LzAxYjYzNTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 62.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 62.01m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 62.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

632 502 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 62.01m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RiLzAxYjVkYjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 36.00m2

Bogucice 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 36.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzE1LzAxYjYxNTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Koszalin 47.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Koszalin 47.47m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 47.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Koszalin

9.99

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 268 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Koszalin 47.47m2

Koszalin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NiLzAxYjVjYjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.60m2

Siedlce, ul. Kartuska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

506 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 39.60m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzEyLzAxYjYxMmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lutynia 46.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lutynia 46.90m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 46.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lutynia

9.99

421 811 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Lutynia 46.90m2

Lutynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzFmLzAxYjMxZjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.00m2

Chełm, ul. Wawelska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 256 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 43.00m2
Wawelska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzAxLzAxYjYwMTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.00m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 701 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdmLzAxYjU3ZmY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 45.45m2

Siedlce, ul. Kartuska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

509 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 45.45m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2YxLzAxYjVmMWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.60m2

9.99

506 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 39.60m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2QyLzAxYjVkMjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 100.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 100.32m2

Chełm, ul. Nieborowska 5 pokoi· piętro: 3 z 3 · 100.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 666 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 100.32m2
Nieborowska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2I0LzAxYjViNGNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.02m2

Siedlce, ul. Kartuska 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 49.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

578 436 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 49.02m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2YzLzAxYjRmMzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 68.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 68.07m2

Jasień, ul. Potęgowska 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 68.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

665 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 777 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 68.07m2
Potęgowska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzllLzAxYjQ5ZTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

Śródmieście, ul. Wałowa 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2
Wałowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzJmLzAxYjQyZjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 48.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 48.18m2

Siedlce, ul. Kartuska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

578 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 48.18m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzBkLzAxYjQwZDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.00m2

Wola 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 58.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2ZiLzAxYjVmYmQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy