zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Rumia, Lotnisko - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > Wejherowski > Rumia > Lotnisko

Sortuj:
Mieszkanie Rumia 149.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rumia 149.08m2

Lotnisko, ul. Dywizji Wojska Polskiego 6 pokoi· piętro: 1 z 2 · 149.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rumia

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 440 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Rumia 149.08m2
Dywizji Wojska Polskiego
Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 79.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rumia 79.27m2

Lotnisko, ul. Dywizji Wojska Polskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 79.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rumia

brak oceny

712 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 992 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Rumia 79.27m2
Dywizji Wojska Polskiego
Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 67.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rumia 67.38m2

Lotnisko 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 67.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rumia

brak oceny

626 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 301 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Rumia 67.38m2

Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 70.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rumia 70.26m2

Lotnisko, ul. Dywizji Wojska Polskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 70.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rumia

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 967 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Rumia 70.26m2
Dywizji Wojska Polskiego
Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rumia 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rumia 42.00m2

Lotnisko, ul. Kosynierów 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rumia

brak oceny

498 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Rumia 42.00m2
Kosynierów
Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Rumia.
W Rumi dostępnych jest 31 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 32.00 m2 do 136.44 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Rumi wynoszą od 289000 zł do 1136957 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Rumi od 6264 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 12973 za m2.

Deweloperzy